TV Biznes i Onet rozszerzają współpracę

26-10-2011, 11:28

OnetBiznes został wydawcą serwisu TVBiznes.pl. Można w nim na żywo oglądać program TV Biznes, a poszczególne programy dostępne są w modelu VoD. Dostęp do wszystkich treści jest bezpłatny.

Grupa Onet.pl i TV Biznes nawiązały współpracę w czerwcu br. W jej efekcie w serwisie OnetBiznes od kilku miesięcy można oglądać najciekawsze programy pochodzące z telewizji biznesowej należącej do Grupy Polsat. Miesięcznie na strony Onetu trafia około 30 godzin materiałów.

Nowa strona TV Biznes
fot. - Nowa strona TV Biznes
W ramach umowy Onet przygotował całkowicie nową stronę internetową TV Biznes, którą będzie zarządzać i która będzie zawierać jeszcze większą ilość materiałów wideo z kanału TV Biznes.

W nowym serwisie użytkownicy znajdą najciekawsze wywiady i komentarze, materiały reporterskie dziennikarzy TV Biznes oraz wszystkie magazyny tematyczne. Będą mogli też oglądać telewizję w trybie „na żywo”. Całość dostępna jest bezpłatnie.

Czytaj też: Materiały z TVP będą w Onecie

- Dzięki zacieśnieniu współpracy z TV Biznes będziemy mogli zaoferować naszym użytkownikom jeszcze lepszą ofertę redakcyjną, w tym tak bardzo przez nich oczekiwane materiały wideo - podkreśla Rafał Mandes, dyrektor działu Biznes i Finanse

Wybrane materiały filmowe, publicystyczne oraz magazyny TV Biznes będą w dalszym ciągu udostępniane kontekstowo przy materiałach redakcyjnych publikowanych w serwisie Onetu.

- Nowa formuła współpracy z Onetem pozwoli TV Biznes zwiększyć zasięg w sieci, a obie firmy zaproponują widzom nową jakość - informuje Ewelina Dziubińska, PR&Marketing Manager TV Biznes.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy