Trzecia edycja IDCEE nadchodzi. Do zgarnięcia 30 tys. euro

PATRONAT MEDIALNY 04-10-2012, 14:06

Już 18 października rozpocznie się kolejna edycja konferencji IDCEE. Jak zwykle na startupy czekają inwestorzy oraz konkursy z nagrodami.

W ukraińskim mieście Kijów odbędzie się trzecia edycja konferencji IDCEE, która potrwa od 18 do 19 października. Organizatorem spotkania jest fundusz TA Venture VC.

Twórcy informują, że w imprezie weźmie udział ponad 2 tysiące osób z 40 państw, a także 150 najlepszych startupów z regionu Europy Wschodniej i Centralnej (CEE). Oczywiście na IDCEE nie zabraknie również inwestorów i funduszy, które łącznie zarządzają kwotami około 30 miliardów euro (m.in. Accel Partners, Index Ventures, Sofinnova Partners, Bessemer Venture Partners).

Na spotkanie do Kijowa przybędzie ponad 70 mówców (m.in. Damian Perillat z PayPal czy Oskar Hartmann z KupiVIP.ru) , a więc będzie to świetna okazja do nauki od internetowych biznesmenów. Organizatorzy zapewniają, że dzięki interesującym przemówieniom uczestnicy zgłębią swoją wiedzę m.in. na temat finansowania biznesów internetowych oraz zyskają możliwość dotarcia do wpływowych przedsiębiorców.

30 tys. euro dla zwycięskich startupów

Tym razem wspomniane wcześniej 150 startupów będzie miało możliwość zaprezentowania swoich pomysłów przed inwestorami, ale również zdobycia bezpośredniej nagrody finansowej. Na spotkaniu w Ukrainie walka będzie się toczyła łącznie o 30 tys. euro (15 tys. za pierwsze miejsce, 10 tys. za drugie i 5 tys. euro za trzecie).

- W tym roku udało nam się znacznie podnieść poziom konferencji, ściągając do nas najlepszych mówców oraz zwiększając liczbę inwestorów, którzy wezmą udział w spotkaniu - poinformowali organizatorzy. - Poza tym w trakcie konferencji ogłosimy również ranking 30 najbardziej obiecujących zespołów rozwijających startupy zrzeszonych w UAnet.

Rejestracja sartupów w wydarzeniu trwa tylko do 4 października, a zgłoszenia można przesyłać na stronie IDCEE. Wymagania oraz listę niezbędnych dokumentów można znaleźć w zakładce dla startupów. Do 9 października bilet na IDCEE kosztuje 199 euro, natomiast od 10 października cena wzrasta już do 299 euro.

Czytaj także: Jak być szczęśliwszym i pracować lepiej?


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy