Tomasz M. SuperStar (wideo)

PATRONAT MEDIALNY 09-02-2011, 19:17

Bohater filmu „13 wcieleń Tomasza M.”, który tworzą internauci, po kolei wciela się w różne postacie, każdego tygodnia jest kimś innym. Był już m.in. komputerowym frikiem, fanem dobrego jedzenia, a ostatnio celebrytą. Tym razem uczestnicy konkursu kręcili filmy zainspirowane show biznesem, popularnością i gwiazdami.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Nadesłano 30 propozycji. Jury nagrodziło film internauty o nicku Jacuos (http://tomaszm.com/player.php?id=180). Zwycięzca przedstawił historię o Tomaszu M. w formie reportażu, za co otrzymał nagrodę w postaci telefonu Sony Ericsson Xperia X10 z HD oraz specjalne zaproszenie na festiwal Off Plus Camera.

W tym tygodniu rozpoczął się kolejny etap konkursu. Tym razem Tomasz M. został sportowcem, dla którego sprawą priorytetową jest trening i zdrowe odżywianie. Żadnych używek, tylko ćwiczenia. Opis związany z tym wcieleniem można znaleźć pod adresem http://tomaszm.com/wcielenia.html. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do poniedziałku, 14 lutego, do południa.

Dotychczas powstało już 166 filmów inspirowanych historią Tomasza M., z których finalną wersję ma zmontować CeZik. Poniżej można obejrzeć, jak aktualnie wygląda „13 wcieleń Tomasza M.”:

>> Dowiedz się więcej o filmie „13 wcieleń Tomasza M.” w DISprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.