Testowa wersja iTunes Match już dla deweloperów (wideo)

30-08-2011, 14:13

Usługa umożliwia dostęp do kolekcji muzycznej z poziomu tabletów, smartfonów oraz komputerów.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Wielkimi krokami zbliżamy się do premiery nowego smartfona od Apple'a, natomiast firma coraz odważniej prezentuje także usługi chmurowe.

>>Czytaj także: Apple zatrudnia hakera, który łamał zabezpieczenia iPhone'ów

Sonda
Korzystasz z iTunes?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Tym razem gigant z Cupertino ogłosił, że w iTunes beta 6.1 znajdziemy wsparcie dla iTunes Match. Rozwiązanie jest bardzo wygodne i pozwala użytkownikom na przechowywanie kolekcji muzycznej w iCloud, skąd dostępna jest z poziomu każdego urządzenia z iOS, a także standardowych pecetów.

Za rozwiązanie użytkownicy będą musieli zapłacić 25 dolarów rocznie, jednak w zamian uzyskają dostęp do nielimitowanej przestrzeni chmurowej. Warto też zauważyć, że nazwa usługi nie jest przypadkowa. iTunes w pierwszej kolejności będzie bowiem sprawdzał, czy posiadany przez nas utwór znajduje się w bazie sklepu muzycznego, a jeśli tak, nie będzie go po raz kolejny przesyłał, co ma przyśpieszyć synchronizację i oszczędzić transfer.

Dodatkowo w przypadku, gdy utwory znajdujące się na naszym dysku są słabej jakości, jeśli narzędzie Apple'a rozpozna plik, automatycznie zamieni go na ten o większej gęstości bitowej.

Z iTunes Match można korzystać na iPhonie bądź iPadzie, bez konieczności pobierania całych utworów do pamięci lokalnego urządzenia. Całość przypominać więc może radio internetowe, z tą różnicą, że serwujące wyłącznie utwory znajdujące się w naszej bibliotece.

>>Czytaj także: iPhone 5 z ekranem mniejszym niż 4 cale


Źródło: MacRumors


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.