Telekomunikacja Polska najwyżej oceniona w gronie Top Employers Polska

20-03-2012, 12:41

Telekomunikacja Polska uzyskała najwyższe oceny wśród 32 organizacji wyróżnionych certyfikatem Top Employers Polska 2012, przyznawanym za szczególne osiągnięcia w zarządzaniu zasobami ludzkimi. Badanie przeprowadził Instytut Corporate Research Foundation (CRF). W zestawieniu pojawiły się też inne firmy telekomunikacyjne.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


- Cieszy nas, że uzyskaliśmy jeszcze lepsze wyniki niż w ubiegłym roku, co oznacza pozytywny trend. Dowodzi też, że nasze starania w celu stworzenia pracownikom najlepszych warunków pracy i rozwoju są przez nich doceniane. Zaangażowani, zmotywowani i wykwalifikowani pracownicy są największą wartością każdej firmy - powiedział Jacek Kowalski, członek Zarządu TP ds. Zasobów Ludzkich.

Analiza przeprowadzona przez Instytut CRF wykazała, że Telekomunikacja Polska prowadzi zrównoważoną politykę zarządzania zasobami ludzkimi. Wyniki badania mają potwierdzać, że firma jest doceniana przez pracowników za szkolenia i rozwój, wysoką kulturę organizacyjną, świadczenia podstawowe i dodatkowe oraz doskonałe warunki pracy.

Czytaj też: Najlepsi Pracodawcy 2011 wybrani

W gronie Top Employers Polska 2012, jednak z niższymi ocenami, znalazły się też takie firmy telekomunikacyjne, jak Netia, P4 (operator Play) i PTC (operator T-Mobile).

Ogólnopolskie badanie przeprowadzone zostało przez Instytut CRF, jedną z wiodących instytucji specjalizujących się w międzynarodowych badaniach polityki personalnej oraz warunków pracy.

Więcej informacji na temat badania można znaleźć pod adresem: www.topemployers.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.