TechCamp: Emocje godne finału

PATRONAT MEDIALNY 12-06-2012, 15:33

Nie mogło być inaczej. Na ostatnim odcinku pierwszego sezonu TechCampu pojawiło się ponad 200 głodnych technologicznych wrażeń fanów kodów i skryptów. Unikalną wiedzę wygrali wszyscy. Dwójka najbardziej kreatywnych wróciła do domu z Xboxami.

TechCamp
fot. - TechCamp
31 maja w Lizard Kingu od razu czuć było wielki finał. Powodów było kilka. Po pierwsze, na spotkanie przyciągała sama agenda, w której pojawił się super gorący temat programowania Windows 8. Tego wieczoru wszystkie tajemnice nowego interfejsu Microsoftu odkodował dla  uczestników Bartłomiej Zass, zawodowy ewangelista marki. Następnie dzięki Dariuszowi Góreckiemu z Empathy zostały rozwiane wszelkie wątpliwości dotyczące PHP w chmurze, a za sprawą Adriana Słowika z Compendium CE można było zaplanować cykl wydawniczy aplikacji.

TechCamp
fot. - TechCamp
Wiadomo, że nic tak nie inspiruje, jak żywa debata i wizja sukcesu. Idąc tym tropem, organizatorzy zapewnili uczestnikom gościa specjalnego -  Piotra Kaczora z HOQS, twórcę serwisu Digart.pl, a zaraz po nim panel dyskusyjny dotyczący kwestii Quality Assurence. O ile nad jakością oprogramowania w świecie IT należy jeszcze popracować, to jakość dyskusji w czasie TechCampu była najwyższej klasy.

TechCamp
fot. - TechCamp
Co ważne, intelektualne zmagania podsycała wizja dwóch konsoli, które czekały przez cały wieczór na nowych właścicieli. Wystarczyło wymyślić hasło, którym TechCamp mógłby reklamować się w kolejnym sezonie. I trzeba przyznać, że kreatywności mógłby uczestnikom pozazdrościć niejeden copywriter! Wygrani już niebawem zobaczą swoje propozycje na plakatach oraz w informacjach prasowych.

Nowy sezon rusza jesienią!

Wszystkich fanów krakowskiego barcampu zapraszamy już teraz na kolejny cykl bezpłatnych spotkań, który wystartuje wraz z nowym rokiem akademickim. Organizatorzy zapewniają małą rewolucję formy oraz jeszcze ciekawszą tematykę spotkań, którą w ankietach zasugerowali sami uczestnicy. Nie zmieni się tylko jedno – TechCamp nadal będzie przynosił cyklicznie i za darmo techno-inspiracje. Wieści o kolejnych odsłonach eventu należy szukać na stronie www.techcamp.pl oraz www.facebook/techcamppl. Do zobaczenia!


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag technologietag TechCamptag spotkaniatag Krakówtag Barcamp
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Wrzesień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930