Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Nie mogło być inaczej. Na ostatnim odcinku pierwszego sezonu TechCampu pojawiło się ponad 200 głodnych technologicznych wrażeń fanów kodów i skryptów. Unikalną wiedzę wygrali wszyscy. Dwójka najbardziej kreatywnych wróciła do domu z Xboxami.

TechCamp
fot. - TechCamp
31 maja w Lizard Kingu od razu czuć było wielki finał. Powodów było kilka. Po pierwsze, na spotkanie przyciągała sama agenda, w której pojawił się super gorący temat programowania Windows 8. Tego wieczoru wszystkie tajemnice nowego interfejsu Microsoftu odkodował dla  uczestników Bartłomiej Zass, zawodowy ewangelista marki. Następnie dzięki Dariuszowi Góreckiemu z Empathy zostały rozwiane wszelkie wątpliwości dotyczące PHP w chmurze, a za sprawą Adriana Słowika z Compendium CE można było zaplanować cykl wydawniczy aplikacji.

TechCamp
fot. - TechCamp
Wiadomo, że nic tak nie inspiruje, jak żywa debata i wizja sukcesu. Idąc tym tropem, organizatorzy zapewnili uczestnikom gościa specjalnego -  Piotra Kaczora z HOQS, twórcę serwisu Digart.pl, a zaraz po nim panel dyskusyjny dotyczący kwestii Quality Assurence. O ile nad jakością oprogramowania w świecie IT należy jeszcze popracować, to jakość dyskusji w czasie TechCampu była najwyższej klasy.

TechCamp
fot. - TechCamp
Co ważne, intelektualne zmagania podsycała wizja dwóch konsoli, które czekały przez cały wieczór na nowych właścicieli. Wystarczyło wymyślić hasło, którym TechCamp mógłby reklamować się w kolejnym sezonie. I trzeba przyznać, że kreatywności mógłby uczestnikom pozazdrościć niejeden copywriter! Wygrani już niebawem zobaczą swoje propozycje na plakatach oraz w informacjach prasowych.

Nowy sezon rusza jesienią!

Wszystkich fanów krakowskiego barcampu zapraszamy już teraz na kolejny cykl bezpłatnych spotkań, który wystartuje wraz z nowym rokiem akademickim. Organizatorzy zapewniają małą rewolucję formy oraz jeszcze ciekawszą tematykę spotkań, którą w ankietach zasugerowali sami uczestnicy. Nie zmieni się tylko jedno – TechCamp nadal będzie przynosił cyklicznie i za darmo techno-inspiracje. Wieści o kolejnych odsłonach eventu należy szukać na stronie www.techcamp.pl oraz www.facebook/techcamppl. Do zobaczenia!


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *