Targeo udostępnia mapy Europy

16-06-2011, 08:31

Łącznie użytkownicy Targeo mogą teraz wyznaczać trasy w 45 krajach Europy. Nowością jest także możliwość rezerwacji hotelu wprost z mapy.

Sonda
Planujesz trasę po Europie w tym roku?
  • tak
  • nie
  • jeszcze nie wiem
wyniki  komentarze

Mapy Europy na Targeo.pl obejmują dokładnie ten sam obszar, który dostępny jest oprogramowaniu nawigacyjnym AutoMapa EU. Użytkownicy Targeo mogą wyszukiwać adresy z uwzględnieniem numeracji budynków, wyznaczać trasy i przeglądać mapy wybranych przez siebie terenów w Polsce i 44 krajach Europy.

Rozszerzenie map Targeo.pl na całą Europę ma być udogodnieniem dla użytkowników AutoMapy. Planowanie tras jest teraz możliwe od Moskwy do Lizbony i od Gibraltaru do Nordkapp, a wyznaczoną trasę można następnie wyeksportować do urządzenia nawigacyjnego.

>> Czytaj też: Nawigacja od Google również w trybie offline?

Pokrycie mapy Europy Targeo
fot. - Pokrycie mapy Europy Targeo
Mapy zawierają aktualnie ponad 5 milionów POI – interesujących miejsc, w tym wiele atrakcji turystycznych i ponad 200 tysięcy hoteli i miejsc noclegowych. Nowością w Targeo jest możliwość rezerwacji noclegu bezpośrednio na mapie. Usługa została uruchomiona we współpracy z serwisem HRS.com i daje dostęp do specjalnych ofert dla rezerwacji internetowych w 61 tysiącach hoteli w całej Europie.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy