Tanio.pl – porównywarka cen od Wirtualnej Polski z geolokalizacją

11-10-2009, 13:04

Wirtualna Polska weszła na rynek porównywarek cen z serwisem Tanio.pl, który ma ułatwić użytkownikom witryny wyszukanie i zakup potrzebnych artykułów.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W bazie Tanio.pl  w momencie uruchomienia zgromadzono 1200 sklepów i blisko 3 miliony ofert. Produkty podzielono na 18 głównych kategorii (AGD – Dom i ogród, Moda i dodatki, Komputery, Dla dzieci itd.), z których każda zawiera do kilkunastu bardziej szczegółowych.

Istnieje możliwość sortowania produktów według nazwy, ceny i liczby sklepów, w których są one dostępne. Internauta może porównać konkretną rzecz z podobnymi, w niższej lub wyższej cenie. Wprowadzono też dodatkowe filtry powiązane ze specyfikacją techniczną produktów (np. według ilości cali w telewizorach LCD, pikseli w aparatach cyfrowych itd.).

:[IMG-86c08]: - W porównywarce zastosowano system geolokalizacji, który umożliwia odnalezienie na mapie sklepu najbliżej miejsca zamieszkania. Natomiast system ocen użytkowników, dotyczący zarówno marketów, jak i produktów, powinien ułatwić podjęcie decyzji, gdzie zrobić zakupy. Opinie i komentarze mogą dotyczyć produktów i poziomu satysfakcji z kontaktu ze sklepami – mówi Jarosław Ruciński, kierownik projektu.

Witryna zawiera także poradniki zakupowe (w tym poradnik fotograficzny, jubilerski, budowlany i inne). Podobną rolę pełni dział "Pomysły na prezenty" ułatwiający wybór upominku. Porównywarka Tanio.pl powiązana jest także z serwisami tematycznymi WP.

Serwis został dostosowany do telefonów komórkowych i innych urządzeń mobilnych. Użytkownik tych urządzeń może sprawdzić i porównać, w jakim przedziale cenowym dany produkt dostępny jest w sklepach online.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


Tematy pokrewne:  

tag Wirtualna Polskatag tanio.pltag porównywarki
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.