Tagowanie teraz także w komentarzach na Facebooku

12-03-2011, 22:09

Społecznościowy gigant wykonuje kolejny niewielki krok w kierunku jeszcze większego zaangażowania użytkowników.

Niedawno wspominaliśmy o osobnym systemie komentarzy, który zespół Facebooka udostępnił dla właścicieli serwisów internetowych. Choć został on zaadoptowany przez wiele znanych witryn, to wiadomości pojawiające w profilach użytkowników stanowią trzon społecznościowych dyskusji.

>>Czytaj także: Facebook: ponad pół miliona fanów odzyskało marki

Sonda
Korzystasz z tagowania na Facebooku?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Tym razem zespół witryny udostępnił funkcję tagowania osób także w komentarzach do statusów umieszczanych na Facebooku. Do tej pory można było tego dokonywać wyłącznie w głównych wiadomościach pojawiających się na ścianie.

Sam proces odbywa się tak samo, jak w przypadku statusów, a zatem wystarczy wpisać znak "@", po czym rozpocząć wpisywanie pierwszych liter imiona osoby, którą chcemy oznaczyć. Po tym z listy propozycji wybieramy jednego z naszych znajomych. Otagowani w ten sposób użytkownicy zostaną poinformowani, że wspomnieliśmy o nich w naszej wiadomości. 

Jak zauważa serwis Inside Facebook, o ile mogliśmy usnąć link do naszego profilu z błędnie oznaczonego wpisu na ścianie, tak w przypadku komentarzy jest to niemożliwe. Jeśli więc któryś ze znajomych wbrew naszej woli otaguje nas w komentarzu, niewiele będziemy mogli z tym zrobić.

>>Czytaj także: Kamerun profilaktycznie blokuje Twittera


Źródło: Inside Facebook
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031