T-Mobile: darmowy internet podczas maratonu w Warszawie

23-09-2011, 20:01

Każdy z uczestników, widzów i kibiców będzie mógł skorzystać z darmowego dostępu do internetu w okolicach mety podczas 33. Maratonu Warszawskiego. Bieg w najbliższą niedzielę.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Sonda
Weźmiesz udział w 33. Maratonie Warszawskim?
  • tak
  • nie
wyniki  komentarze

PTC, operator sieci T-Mobile, zaoferuje darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu na mecie biegu, gdzie zostanie ustawiona mobilna stacja bazowa, za pośrednictwem której T-Mobile udostępni sygnał Wi-Fi.

Aby skorzystać z oferty, należy wyszukać sygnał Wi-Fi i wybrać opcję logowania za darmo. Po wpisaniu numeru telefonu użytkownik otrzyma login i hasło. Dostęp będzie możliwy 25 września w godzinach od 8 do 17 niezależnie od tego, z usług jakiego operatora korzystamy na co dzień.

Czytaj też: Od dziś nowy regulamin na bezpłatny internet mobilny

Oprócz dostępu do internetu sieć komórkowa na specjalnej stronie umożliwi śledzenie przebiegu rywalizacji. Wybrani uczestnicy zostaną wyposażeni w breloki z modułem GPS, dzięki którym będzie można śledzić wyniki czołówki kobiet i mężczyzn, pacemakerów i kilku innych uczestników.

PTC planuje oferować darmowe punkty dostępu do internetu także podczas innych wydarzeń kulturalnych i sportowych.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.