Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Szafy młodzieżowe - nowoczesne wnętrze pokoju nastolatka

05-04-2024, 06:25

Urządzenie pokoju nastolatka nie należy do łatwych zadań. Zazwyczaj w kwestii wyposażenia pokoju młodzieżowego koncepcja rodziców konfrontuje się z wizją syna bądź córki. Na szczęście kompromisem może być praktyczna i stylowa szafa młodzieżowa.

Szafy młodzieżowe - nowoczesne wnętrze pokoju nastolatka

W teorii dwudrzwiowa szafa nie powinna przysparzać problemów. Niemniej bardzo często duże szafy przesuwne maja stonowany i nieskomplikowany wygląd. Z perspektywy dorosłych oznacza to funkcjonalność oraz możliwość dopasowania mebla do każdego wnętrza, jednak dla nastolatka taka szafa przesuwna będzie po prostu... nudna. Dlatego odpowiedzią mogą być szafy młodzieżowe - nowoczesne rozwiązanie dla wymagających domowników.

Czym wyróżniają się szafy młodzieżowe?

Kiedy szukamy mebli do przechowywania ubrań, zazwyczaj zwracamy uwagę na rozmiar, rodzaj szafy oraz praktyczne aspekty, takie jak wnętrze szafy. Styl mebla nierzadko schodzi na drugi plan. Tymczasem model szafy młodzieżowej powinien przykuwać uwagę od pierwszej chwili wejścia do pokoju dziecka. Domownicy w pokoju młodzieżowym często chcą, aby ich pojemna garderoba była także ekstrawagancka pod względem stylistycznym. Z tego względu szafy młodzieżowe wyróżniają się niecodzienną stylistyką, kontrastującymi dodatkami lub rozwiązaniami, których próżno szukać w minimalistycznym stylu skandynawskim. Modele w różnych wersjach kolorystycznych mogą sprawić, że przechowywanie ubrań nastolatka będzie łatwiejsze, a urządzenie młodzieżowego pokoju okupione mniejszym natężeniem konfliktów.

Duża szafa biała, jakich nie brakuje w sklepach meblowych to przeszłość. Świetnym rozwiązaniem, żeby urządzić pokój młodzieżowy będzie za to mebel, który jednocześnie pogodzi preferowany przez rodziców minimalistyczny styl oraz młodzieżowy, nowoczesny design. Czasami decydują o tym detale, takie jak niecodzienne szuflady, zapewniające nowoczesny wygląd albo kolorowe wieszaki. 

Jaka szafa do pokoju młodzieżowego?

Typowym problemem dorastających dzieci jest regularne sprzątanie, dlatego dobrym przykładem szafy dla nastolatków są szafy na nóżkach. Z jednej strony łatwiej wokół nich posprzątać, a jeśli szafa ma stanąć w niedużym pomieszczeniu, nóżki to idealne rozwiązanie, ponieważ nadają meblom lekkości. Jeśli dodamy do tego lustro, które optycznie powiększy przestrzeń, w pokoju może zmieści się nawet szafa młodzieżowa narożna.

Pokaż dobrą wolę i wyciągnij dłoń na zgodę swoich pociech. Znajdź meble dostosowane do potrzeb nastolatka, który będzie mógł zagospodarować swoje wnętrze i przestrzeń na ubrania.

Sega Meble - Szafy młodzieżowe

Adres firmy:
Mroczeń, ul. Kalinowa 12, 63-604 Baranów, woj. wielkopolskie

Telefon:
+48 883 661 359

Strona WWW:
https://segameble.pl/

Foto i treść: segameble.pl


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Freepik
fot. G Data