Symmetrical.ai nagrodzony w konkursie ABSL Start-Up Challenge 2019

19-06-2019, 23:11

Polsko-brytyjski fintech, który był finalistą wertykału HR Tech w konkursie ABSL Start-Up Challenge 2019 zwyciężył podczas tegorocznej konferencji ABSL Summit. Startup miejsce w finale zapewnił sobie dzięki nowoczesnemu podejściu do benefitów pracowniczych.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Symmetrical.ai jest spółką działającą w modelu fintech-as-a-service, prowadzącą platformę do udzielania prostego i wygodnego finansowania, która łączy potrzebujących kapitału z oferującymi go instytucjami finansowymi.

Startupy zakwalifikowane do finału konkursu ABSL Start-Up Challenge zostały zaproszone na konferencję ABSL Summit w Warszawie w dniach 12-13 czerwca 2019 r., w której trakcie odbył się finał konkursu. Każdy finalista miał za zadanie przygotować i przedstawić Jury 5-minutową prezentację swojej firmy, na podstawie której wyłoniony zostanie zwycięzca.

Nagrodą główna dla Symmetrical.ai jako zwycięzcy konkursu jest zaproszenie do udziału w wydarzeniu Polish Tech Day, odbywającym się w Londynie 20 czerwca 2019 roku. Ponadto otrzymuje półroczne wparcie od ABSL oraz Rebels Valley w nawiązaniu relacji biznesowych z członkami ABSL oraz pomoc w pilotażu i wdrażaniu usług u nowych partnerów biznesowych. Udział w Polish Tech Day otrzymał jeszcze jeden startup.

Procter & Gamble, Ciech, Citi, DSV, HSBC, BNY Mellon Poland, Randstad, Pracuj Ventures to partnerzy 4. edycji konkursu ABSL Start-Up Challenge 2019. Celem udziału tych firm było znaleźć startupy, które będą mogły odpowiedzieć na ich biznesowe potrzeby. Partnerem ogólnopolskim finału ABSL Start-Up Challenge był PLUGin. 

Organizatorzy przewidują kolejne edycje konkursu ABSL Start-Up Challenge, piąta - już w 2020 r.

Źródło: Symmetrical.aiSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.