Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Sukces Pisany Szminką - Bizneswoman Roku 2010

komunikat prasowy 09-09-2011, 13:18

Radio PiN i BRE Bank już po raz trzeci organizują konkurs dla kobiet przedsiębiorczych, zarówno tych prowadzących własne firmy, jak i pracujących w korporacjach. Tylko do 20 września można zgłosić kandydatkę do tytułu Sukces Pisany Szminką - Bizneswoman Roku 2010.

W tym roku tytuł Bizneswoman Roku zostanie przyznany w dwóch równorzędnych kategoriach „Moja firma” i „Korporacja”. W konkursie mogą wziąć udział właścicielki firm, dyrektorki zarządzające, menedżerki, a także kobiety pełniące inne kluczowe funkcje w korporacjach.

Czytaj także: 10 najlepszych kobiet w biznesie

Kandydatki mogą zgłosić się osobiście lub być zgłoszone przez osoby trzecie. Regulamin konkursu Bizneswoman Roku i zgłoszenia konkursowe przyjmowane są do 20 września na stronie: www.radiopin.pl/bizneswoman

Partnerem konkursu jest Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Patronat medialny objęły nad nim: Polsat News, Puls Biznesu, Harvard Business Review Polska, Bankier.pl, Brief, Polska Przedsiębiorcza, mediarun.pl., kobiety.pl. Patronat sprawuje Europejska Unia Kobiet, a audytorem jest Dun&Bradstreet.