Steve Wozniak w październiku przyjedzie do Polski

20-08-2009, 14:30

Steve Wozniak, współzałożyciel firmy Apple, będzie gościem Kongresu Netii "Biznes to Rozmowy", który odbędzie się w Warszawie. W wydarzeniu ma uczestniczyć 800 gości, głównie klientów Netii - informuje operator.

Program Kongresu składa się z sesji ułożonych w cztery równoległe bloki tematyczne. Wśród poruszanych tematów znajdą się m.in.: Cyberprzestępczość a biznes, internet jako zabójca przemysłu muzycznego, wpływ technologii na trendy kulturowe i konsumenckie.

Oprócz Steve'a "Woz" Wozniaka na kongresie wystąpią również tacy prelegenci, jak Josep Valor- Sabatier, profesor IESE Business School, Piotr Czarnecki, prezes Raiffeisen Bank, Edwin Bendyk z "Polityki" i Tomasz Kulisiewicz z firmy Audytel.

- Kiedy planowaliśmy Kongres, chcieliśmy przede wszystkim, aby wyróżniał się na tle wielu innych tego typu inicjatyw. Dlatego zależało nam na pokazaniu technologii jako elementu komunikacji, m.in.: poprzez udział pierwszoligowych prelegentów, którzy prezentują najbardziej nowatorskie idee i mają znaczący wkład w szeroko pojętą komunikację – powiedział Mirosław Godlewski, Prezes Zarządu Netii. – Zaprosiliśmy do współpracy bardzo dobrych mówców, którzy w czasie dynamicznych, półgodzinnych sesji będą w stanie zainspirować uczestników i poddać im gotowe do wykorzystania, praktyczne rozwiązania.

W kongresie weźmie udział ok. 800 osób, głównie klientów Netii. Osoby spoza listy zapraszanych gości, które chcą wziąć udział w imprezie, mogą zgłaszać swoje kandydatury poprzez poświęcony Kongresowi serwis Biznestorozmowy.pl. Na tej stronie można także znaleźć dodatkowe informacje, w tym program Kongresu i listę prelegentów.

Kongres odbędzie się w Multikinie, w Złotych Tarasach, w Warszawie 8 października (czwartek) 2009 roku.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy