Startuje Neostrada Fiber - czyli 80 lub 40 Mbps

23-05-2011, 13:48

Neostrada Fiber to oferta dostępu do sieci w technologii VDSL, który TP oferuje w dwóch opcjach prędkości: do 40 Mb/s i do 80 Mb/s. Od 1 czerwca będzie go można kupić w 7 miastach, a jesienią dostęp do nowej usługi zyskają mieszkańcy kolejnych miejscowości.

- Produkt, który dziś zaoferowaliśmy, to nowa jakość na polskim rynku. Neostrada Fiber to niezawodny, stabilny internet, a w przeciwieństwie do wielu ofert rynkowych jego rzeczywista prędkość będzie maksymalnie zbliżona do wartości deklarowanych. W niedługim czasie zasięg naszego ultraszybkiego internetu będzie największy w kraju. Wprowadzamy też nowy standard obsługi – na każdym kroku klienta wspierać będzie fachowa obsługa techniczna – powiedział Maciej Witucki, prezes Grupy TP.

Neostrada Fiber - szczegóły oferty
fot. neostrada - Neostrada Fiber - szczegóły oferty

Chcąc nie chcąc Witucki przyznał, że oferty dostępu do sieci wyglądają lepiej na reklamach niż w rzeczywistości. Trudno powiedzieć, czy Neostrada Fiber będzie inna, ale z pewnością deklarowana prędkość w stosunku do ceny robi dobre wrażenie. 

>>> Czytaj: Neostrada przyspieszy do 80 Mbps w drugiej połowie 2011 r.

Neostrada Fiber w opcji do 40 Mb/s przy umowie na 24 miesiące dostępna jest w cenie 79,90 zł z VAT miesięcznie. Klient otrzymuje na własność modem z bezprzewodowym internetem (Wi-Fi). Abonament w opcji do 80 Mb/s na ten sam okres czasu wynosi 99,90 zł miesięcznie. Szczegóły w tabelce.

W pierwszym etapie Neostrada Fiber jest dostępna dla mieszkańców Warszawy (Saska Kępa i Służewiec), Wrocławia, Rzeszowa, Leszna, Oborników Śląskich, podwarszawskiego Brwinowa i Zielonek koło Krakowa. Jesienią tego roku do tych lokalizacji dołączą kolejne miejscowości.

Neostrada Fiber jest dostępna jako samodzielna usługa, a także w multimedialnym pakiecie Fun Pack z cyfrową telewizją i wieloma innymi usługami, które pozwalają w pełni wykorzystać możliwości tak szybkiego łącza.

VDSL 2 to technologia, która umożliwia korzystanie z internetu osiągającego prędkości rzędu kilkudziesięciu Mbps. Jest to możliwe dzięki połączeniu sieci światłowodowej z tradycyjną instalacją telekomunikacyjną w domach i mieszkaniach.

>>> Czytaj: 140 zł za 1 Mbps? Tak było przed Streżyńską


Następny artykuł » zamknij

Wideotest Samsunga Galaxy Ace

Źródło: TP
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Sierpień 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031