Startuje cykl konferencji "Akademia Przedsiębiorczych".

19-10-2009, 13:45

Serwis DlaFirmy.info.pl organizuje cykl konferencji i spotkań szkoleniowych „Akademia Przedsiębiorczych” dla wszystkich tych, którzy widzą swoją szansę w prowadzeniu własnej firmy.

Pierwsza konferencja odbędzie się w Bielsku-Białej, później spotkania zorganizowane będą w innych miastach regionu. Tematem bielskiego spotkania będzie m.in. możliwości pozyskania funduszy na inwestycje poprzez nawiązanie współpracy z Aniołem Biznesu. Będzie można dowiedzieć się również, jak wystrzegać się błędów i pułapek związanych z prowadzeniem firmy czy też jak wygląda ochrona patentowa.

- Naszym celem jest wspieranie i aktywizowanie przedsiębiorczych osób, które stanowią pozytywną siłę naszego regionu - mówi Robert Pisarski, menadżer projektu BiznesAkademika. - W szczególności potencjał tkwiący w środowisku akademickim, kreatywność studentów, wiedza i doświadczenie pracowników naukowych powinny być kanalizowane w działania przedsiębiorcze, czyli zakładanie firm. Są na to pieniądze także z Unii Europejskiej – dodaje Pisarski.

Konferencja odbędzie się 22 października br. w auli bielskiej Wyższej Szkoły Bankowości i Finansów, przy ul. Tańskiego 5. Wszelkie informacje można znaleźć na stronie DlaPrzedsiebiorczych.pl. Udział w konferencji jest bezpłatny, a liczba miejsc - ograniczona.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy