Sprzęt na wyprawę skompletujesz przez stronę WWW

22-08-2011, 19:46

Przy pomocy nowej witryny Wirtualnej Polski można przygotować kompletną listę przydatnego podczas turystycznej wyprawy sprzętu: od latarki, przez podgrzewany śpiwór, po pełnowymiarową łódź.

:[SONDA]: Istotą projektu jest prezentacja najnowszych, dostępnych w Polsce i na świecie gadżetów związanych z turystyką, podróżami i rekreacją. Serwis wpodrozy.wp.pl ma być przydatny przez cały rok, można więc w nim znaleźć zarówno opisy rolek, jak i desek snowboardowych, a obok propozycji różnego typu sanek – rowery górskie, szosowe, miejskie i trekkingowe.

Na stronie głównej witryny najważniejsze zakładki to „Artykuły”, „Galerie” oraz „Top10”, czyli publikacje najlepiej (najwyżej) oceniane.

>> Czytaj też: Mobilne aplikacje dla turystów od pkt.pl

Serwis WP - W podróży
fot. - Serwis WP - W podróży
Artykuły zawierają opisy różnego typu gadżetów związanych z turystyką i rekreacją. Omawiane są zarówno te najmniejsze - od otwieraczy do konserw, okularów (w góry i na plażę), latarek, aparatów fotograficznych, przez kurtki (na kieszeń studenta, „oddychające”, wspinaczkowo-trekkingowe, przeciwdeszczowe), po materace, namioty i sprzęt wielkości XXL, jak jachty czy przyczepy kempingowe.

Startując z nowym serwisem, mieliśmy nadzieję, że będzie on nie lada gratką nie tylko dla amatorów podróży, ale także dla osób lubiących topowy design, powstający przy zastosowaniu najnowszych technologii – wyjaśnia Paulina Wilczek, Kierownik Projektu z Zespołu Serwisów Turystycznych. – Serwis będzie również idealnym miejscem dla internautów, którzy chcą mieć wszystkie informacje dotyczące przygotowań do wyprawy, zgromadzone w jednym miejscu.

Serwis dostępny jest pod adresem: wpodrozy.wp.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy