Spryciarze: Czas na porady wideo ekspertów

12-06-2009, 21:50

Serwis poradników wideo Spryciarze.pl uruchomił dział z materiałami tworzonymi przez ekspertów. Twórcy serwisu liczą, że nowy dział przyciągnie także reklamodawców zainteresowanych niestandardową formą dotarcia do internautów.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


W nowej sekcji prezentowane są profesjonalne filmy poradnikowe i instruktażowe tworzone specjalnie na potrzeby witryny Spryciarze.pl. Dział podzielono na kanały tematyczne, w których poszczególni eksperci doradzają z zakresu danej dziedziny.

Własny kanał w dziale Eksperci utworzył już jeden z magazynów motoryzacyjnych, który podpowiada, jak wykonać drobne naprawy samochody czy jak bezpiecznie kierować pojazdem. Obecnie użytkownicy serwisu mogą także nauczyć się tańczyć, poznać zasady samoobrony czy też zachowania się w sytuacjach zagrożenia życia.

- Ekspertem witryny Spryciarze.pl może zostać każdy, kto posiada wiedzę z wybranej dziedziny i nagra minimum pięć filmów poradnikowych, które zostaną zaakceptowane przez moderatorów strony pod względem technicznym i merytorycznym - mówi Marcin Radziwoń, współzałożyciel serwisu Spryciarze.pl.

Nowy dział stanowi także pole do popisu dla potencjalnych reklamodawców w tym serwisie. Mogą oni tam prowadzić różne akcje wizerunkowe - od kreowania, przez edukowanie, a na wzmacnianiu wizerunku kończąc.

Spryciarze powołali specjalny czteroosobowy zespół odpowiedzialny za nagrywanie i montaż filmów poradnikowych, który ma dbać o dobrą jakość materiałów zgromadzonych w tej sekcji. Wkrótce filmy będzie można pobrać także w jakości HD - informują przedstawiciele serwisu.Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
Tematy pokrewne:  

tag Spryciarze.pltag porady
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.