Sprawdź, czy jesteś Kobietą Biznesu

14-03-2012, 09:49

Polki coraz częściej odnoszą sukces zawodowy, stając na czele własnego biznesu. Już blisko 35 proc. firm w Polsce jest prowadzonych przez kobiety. Bankier.pl, chcąc wyróżnić najbardziej przedsiębiorcze panie, organizuje po raz kolejny konkurs Kobieta Biznesu.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


8 marca ruszył pierwszy etap konkursu na Kobietę Biznesu 2011. Udział w nim mogą wziąć panie prowadzące mikro- lub małą firmę, a także wspólniczki, które razem założyły biznes. Zainteresowane osoby mogą same zgłaszać się do konkursu. Ich kandydaturę mogą również proponować osoby trzecie.

- Mimo że prowadzenie własnego biznesu nie jest łatwą sprawą, decyduje się na to coraz więcej pań. Już po raz drugi chcemy w związku z tym wyróżnić najbardziej zaradne i najbardziej przedsiębiorcze kobiety - mówi Barbara Sielicka z Bankier.pl.

Czytaj też: Pierwsze Innowatorium zakończone sukcesem

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest wysłanie zgłoszenia na adres kobietabiznesu@bankier.pl wraz z podaniem krótkich informacji o firmie. Szczegółowe wytyczne znajdują się na stronie Bankier.pl. Zgłoszenia przyjmowane są do 22 marca.

Z nadesłanych propozycji kapituła konkursu wybierze 10 pań, które będą walczyć o miano Kobiety Biznesu 2011. Spośród finałowej dziesiątki internauci wybiorą zwyciężczynię konkursu. Głosowanie internautów rozpocznie się 28 marca i potrwa do 15 kwietnia.

Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie: www.bankier.plSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.