Spowiedź Rydzyka już online

09-07-2007, 14:53

Ostrych komentarzy poświęconych Prezydentowi Polski oraz jego żonie można wysłuchać z ust o. Tadeusza Rydzyka na internetowej stronie tygodnika Wprost.

Wypowiedzi dyrektora Radia Maryja zostały nagrane przez studentów prowadzonej przez niego uczelni, podczas wykładów, jakich udzielał zakonnik.

O. Rydzyk w ostrych słowach komentuje politykę prowadzoną przez braci Kaczyńskich oraz działalność Marii Kaczyńskiej, żony prezydenta. Wypowiada się także o popularnych dziennikarzach, mediach, których nie lubi, a także broni polonijnego biznesmena z Urugwaju, znanego z antysemickich wypowiedzi i oskarżanego przez prasę o kolaborację z hitlerowcami.

Redaktor naczelny tygodnika Wprost zapewnia, że materiały są prawdziwe. W obecnej chwili jednak bardzo ciężko dostać się na strony Wprost - najprawdopodobniej są one oblężone przez zainteresowanych internautów.

Z opublikowanymi materiałami (nagranie podzielono na 7 cześci) bez problemu można zapoznać się na stronach Agencji Wydawniczo-Reklamowej "Wprost" w serwisie YouTube, a także na stronie internetowej tvn24.

Poniżej pierwsza część nagrań udostępnionych przez Wprost w serwisie YouTube:


Następny artykuł » zamknij

Netia kusi darmowym internetem

Źródło: tvn24.pl, Wprost
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella

Warto przeczytać:

    
  znajdź w serwisie

  RSS  

  RSS - Wywiad
  Wywiad  
  RSS - Interwencje
  RSS - Porady
  Porady  
  RSS - Listy
  Listy