Spotkanie branży IT w najbliższy czwartek

PATRONAT MEDIALNY 18-11-2010, 19:06

Kolejne spotkanie Netcamp odbędzie się 25 listopada w Szczecinie. Tym razem można będzie posłuchać o serwisie wspartym przez Startup School 2010, procesach biznesowych i zawirowaniach prawnych w branży IT.

Szczeciński Netcamp charakteryzuje się tym, że każdy może zostać prelegentem, a podczas spotkań są 3-4 prezentacje, które mają pomóc przedsiębiorcom i ludziom związanym z branżą IT w pracy i dążeniu do celu.

>> Czytaj też: Spotkania Netcamp wracają już 14 października

Sonda
Weźmiesz udział w spotkaniu Netcamp?
  • tak
  • nie
  • nie interesuje mnie ta tematyka
  • nie wiem
wyniki  komentarze

Spotkania fundacji odbywają się od 2007 roku, dzięki temu otrzymały patronat Prezydenta Miasta Szczecina oraz Dziekana Wydziału Informatyki Politechniki Szczecińskiej. Tym razem będzie można uczestniczyć w trzech prezentacjach:

  • Sylwetka na plus z pomocą Startup School 2010”, gdzie autorzy opowiedzą o wizji Fitplus.pl – serwisu skupiającego ludzi chcących pracować nad swoim ciałem. Przeszłość, teraźniejszość, przyszłość, misja serwisu i wszystko, co z nim związane.
  • Od modelowania do optymalizacji procesów biznesowych”, gdzie Karolina Zmitrowicz z Magazyn Core powie, czym jest proces biznesowy, jak modelować procesy i czemu ma to służyć.
  • Prawy serwis internetowy”, czyli prezentacja Jarka Krauz z PIN Consulting, która będzie dotyczyła prawnych aspektów świadczenia usług drogą elektroniczną, czyli mówiąc po ludzku: biznesu w sieci.

>> Czytaj też: Szczecin: Netcamp już 30 października

Najbliższe spotkanie odbędzie się we czwartek 25 listopada 2010 r. o godzinie 18:00 w Klubie 13 Muz w Szczecinie. Wstęp jest bezpłatny.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy