Społecznościowa Nokia C7 niebawem na rynku

27-10-2010, 20:45

Nokia liczy na sukces nowego telefonu z ekranem dotykowym AMOLED i funkcjami społecznościowymi. Pierwsze telefony trafią na sklepowe półki już w listopadzie.

Sonda
Czy Nokia C7 zrobi rewolucję na rynku?
  • Tak, to idealny model
  • Tak, jeśli zostanie odpowiednio wypromowany
  • Nie, nie ma szans
  • Nie, to kolejny zbędny model
  • Nie mam zdania
wyniki  komentarze

Nowy telefon Nokii posiada ekran dotykowy o przekątnej 3,5” w technologii AMOLED. Telefon posiada czujniki: zbliżeniowy, orientacji (akcelerometr) oraz oświetlenia zewnętrznego. Pamięć C7 można rozbudować do 40 GB (8 GB pamięci wbudowanej i 32 GB za pomocą karty SD), pomieści ona wówczas więcej zdjęć i filmów HD (720p) powstałych przy użyciu 8-megapixelowego aparatu z podwójną lampą błyskową.

>> Czytaj też: Sony Ericsson: Nowe telefony społecznościowe z serii Walkman

W dobie serwisów społecznościowych producenci telefonów coraz częściej decydują się na ich integrację z tymi serwisami. Nie inaczej było w przypadku Nokii C7. Telefon pobiera dane z Facebooka i Twittera, co można obserwować na pulpicie głównym.

Nokia C7
fot. Nokia - Nokia C7
Nokia C7 została oparta na oprogramowaniu Symbian^3, które od poprzednika różni się ponad 200 nowymi funkcjami. Telefon można wzbogacić aplikacjami z Ovi sklepu. Dostęp do internetu jest możliwy za pośrednictwem standardów b/g/n.

Zapisy na przedsprzedażowe egzemplarze Nokia C7 można składać w sklepie producenta. Koszt urządzenia wynosi 1699 zł. Pierwsze egzemplarze zamówione podczas przedsprzedaży dotrą do klientów na początku listopada.

>> Czytaj też: Nokia też ma społecznościowe telefony


Źródło: materiał nadesłany do redakcji
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy