Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Speed dating - szybki sposób na samotność

30-01-2022, 11:33

Znalezienie miłości to marzenie wielu. Nie jest to zawsze takie proste. Singlom brakuje pomysłów, gdzie mogą poznać nowych ludzi i nawiązać znajomości. Jednym z rosnących trendów jest speed dating.

Speed dating - szybki sposób na samotność

Szybkie randki - dlaczego to świetny pomysł na spotkania dla singli?

Szybkie randki, zwane inaczej speed dating to jedna z możliwości, z której warto skorzystać w poszukiwaniu bratniej duszy. Tego typu impreza dla singli to świetna zabawa. Wyjście do ludzi to zawsze lepsza alternatywa niż spędzenie kolejnego, nudnego wieczoru na kanapie.

Jedną z głównych bolączek współczesnego singla jest brak pomysłów, gdzie mógłby poznać swoją potencjalną drugą połówkę. Często jedyną możliwością, która przychodzi samotnym do głowy, jest skorzystanie z portali randkowych. Niestety, wiele osób rozczarowuje się jeszcze bardziej i utwierdza w przekonaniu, że bycie singlem jest im pisane. Wcale nie musi tak być! Spotkania dla singli w formie szybkich randek to alternatywa dla internetu, wyjść do klubów, czy prób swatania przez znajomych. Miasta takie jak Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań, Gdańsk oferują niepowtarzalną okazję do skorzystania z szybkich randek organizowanych przez MiniRandki.pl

Zalety speed datingu

Dlaczego imprezy dla singli w formie szybkich randek to świetne rozwiązanie? Przede wszystkim są one bezpieczniejsze niż spotkania przez internet. Nad wszystkim czuwa organizator, dzięki czemu nikt nie musi się obawiać nieprzyjemnych sytuacji. Korzystając ze speed datingu można poznać kilka osób jednocześnie i poszerzyć bazę swoich znajomych. Wielu dotychczasowych uczestników spotkań organizowanych przez MiniRandki.pl, nawet jeśli nie poznało partnera na życie, docenia możliwość poznania innych singli. Dzięki czemu czują się mniej samotni i mają możliwość spędzania czasu w miłym gronie. Szybkie randki mają też inną zaletę - jeśli ktoś nie chce kontynuować znajomości, nie musi tego robić. Dla niektórych singli to bardzo komfortowe rozwiązanie, dzięki czemu nie czują presji i nie boją się nieprzyjemnych sytuacji związanych z odmową.

Speed dating to jednak przede wszystkim świetna zabawa w dobrym towarzystwie. Zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem najbliższych wydarzeń w takich miastach jak: Kraków, Katowice, Wrocław, Warszawa, Poznań, czy Gdańsk oraz opiniami uczestników poprzednich imprez.Ostatnie artykuły:

fot. WWFTematy pokrewne:  

tag speed datingtag randkitag nolstag AWPtag Amin12