Sony Ericsson potwierdza "PlayStation Phone" (wideo)

08-02-2011, 13:54

Znany producent telefonów potwierdził informacje dotyczące smrtfona z serii Xperia, znanego także jako PlayStation Phone.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Podczas gdy Sony rozpaczliwie walczy z piratami, umieszczając w PlayStation rootkita, przygotowywane jest także urządzenie, które ma zaspokoić potrzeby wszystkich miłośników mobilnej rozrywki.

>>Czytaj także: PlayStation Phone brzydki i niepotrzebny?

Sonda
Kupisz PlayStation Phone?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Sony Ericsson umieścił w internecie zdjęcie rynkowej wersji urządzenia Xperia Play, które wygląda bardzo podobnie do PSP. Więcej szczegółów na jego temat poznamy jednak dopiero 13 lutego. Już teraz spekuluje się natomiast, że smartfon będzie niezwykle mocnym urządzeniem z procesorem Qualcomm MSM8655 (1 GHz) i 512 MB pamięci RAM.

PlayStation Phone będzie działał pod kontrolą popularnego systemu Android i ma zawierać sklep PlayStation MarketPlace, który umożliwi wygodne kupowanie gier. Smartfon reklamowany hasłem "Android jest gotowy do gry" ma się pojawić między innymi w ofercie operatora Vodafone.

Niektórzy przypuszczają, że telefony dopasowane do graczy mogą w przyszłości stanowić odrębną serię urządzeń. Tymczasem już teraz dostępna jest trzymająca w napięciu reklama:


Źródło: AndroidApps


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.