Śledzik: Ponad 40 mln wpisów przez pół roku

09-04-2010, 09:09

W ciągu pół roku działalności Śledzika użytkownicy NK zamieścili na nim ponad 43,5 miliona wpisów, zaś najpopularniejsze konta są śledzone przez setki tysięcy ludzi - poinformowali przedstawiciele Naszej Klasy.

Śledzik to platforma mikroblogowa NK. Służy społeczności serwisu do dzielenia się informacjami, których objętość nie przekracza 250 znaków. Wiadomości te widoczne są na stronie głównej serwisu oraz na profilu danego użytkownika.

>> Czytaj także: Mobilny Śledzik: już ponad 0,5 mln logowań

Od 9 września 2009 do końca marca 2010 użytkownicy umieścili na Śledziku 43,5 miliona wpisów oraz 15,5 miliona komentarzy i gwiazdek. Średnio w ciągu jednego dnia użytkownicy serwisu zamieszczają na nim nawet ok. 150 tysięcy wpisów, komentują je i odznaczają ponad 50 tysiącami gwiazdek. Liczby te wskazują, że Śledzik jest jedną z najchętniej wykorzystywanych funkcji NK.

Ogromną popularnością cieszą się konta oficjalne, prowadzone przez popularne osoby, przedstawicieli miast, mediów czy organizacji dobroczynnych. Najpopularniejsze konto oficjalne prowadzą artyści kabaretowi z grupy Łowcy.B. Śledzi ich ponad pół miliona osób.

>> Czytaj także: Usuwanie Śledzika przez SMS to wyłudzenie!


Następny artykuł » zamknij

Ewa Farna na Gadu-Gadu

Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag nasza klasatag mikroblogitag śledzik
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy