SkyDrive pozwala teraz na streaming muzyki do WP7 Mango (wideo)

29-07-2011, 12:26

Microsoft idzie śladami innych informatycznych gigantów, jednak na razie nie pozwala użytkownikom kupować muzyki z poziomu swojej usługi.

Microsoft udostępnił ostatnio klip wideo, w którym zniechęca użytkowników do korzystania z chmurowych rozwiązań konkurencji. Tymczasem po cichu zaprezentował także ciekawe rozwiązanie w swoim SkyDrive.

>>Czytaj także: Ballmer: Windows Phone 7 na razie nie jest sukcesem

Sonda
Planujesz kupić smartfona z WP7 Mango?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Na Twitterze Microsoft poinformował, że użytkownicy mogą teraz streamować swoją muzykę z sieciowego dysku SkyDrive do urządzeń z Windows Phone 7 Mango. Na razie można w ten sposób odtwarzać wyłącznie muzykę, którą sami wcześniej umieścimy w usłudze, nie ma więc możliwości wygodnego kupowania nowych utworów.

Jak zauważył serwis TheNextWeb, interfejs nowego rozwiązania nie jest na razie zbyt wygodny, jednak przy okazji okazało się, że ze SkyDrive w identyczny sposób można odtwarzać również materiały wideo. Jest to z pewnością świetna informacja dla wszystkich, którzy w chmurowej usłudze Microsoftu przechowują swoją kolekcję multimediów.

Na początku tego tygodnia Microsoft ogłosił, że zakończył już prace nad Windows Phone 7, zatem system z nową funkcją wkrótce zostanie przekazany producentom smartfonów. Jak informowaliśmy wcześniej, pierwsze urządzenia z aktualizacją Mango dla WP7 mogą się pojawić już w sierpniu.

>>Czytaj także: Nokia wyda 80 mln funtów na promocję Windows Phone 7


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy