Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Sky-Shop.pl wprowadza kreator szablonu sklepu

09-05-2017, 11:52

E-biznesmeni pragną, aby ich sklepy internetowe miały unikatową i oryginalną grafikę. Do tego najlepiej, aby oprawa wizualna witryny była niedroga. Tylko jakie rozwiązanie spełni tak wygórowane oczekiwania przedsiębiorców? Załoga Sky-Shop.pl wyszła naprzeciw potrzebom swoich odbiorców i zaprojektowała intuicyjny kreator szablonu sklepu. Dzięki niemu każdy klient platformy na abonament może w prosty sposób na podstawie dostępnych modułów, stworzyć grafikę swojego sklepu internetowego. Co ważne, przeglądanie witryny na urządzeniu mobilnym stało się prawdziwą przyjemnością.

kreator sklepu - sky-shop.pl

Działanie kreatora szablonu sklepu Sky-Shop.pl

Kreator szablonu sklepu, autorstwa Sky-Shop.pl, zaprojektowany jest z myślą o użytkownikach bez umiejętności programistycznych i graficznych. Narzędzie to umożliwia intuicyjne tworzenie skórki witryny na podstawie dostępnych modułów za pomocą Drag&Drop.

Posługiwanie się kreatorem przypomina układanie kloców. Wybierzesz elementy sklepu i ich wzory, a następnie zdecydujesz, gdzie będą się znajdować. Przykładowo na stronie głównej wstawisz, oprócz menu głównego i stopki, slajdery, karuzelę producentów czy separatory. Ponadto wyznaczysz miejsce dla modułu zapisu do Newslettera.

Następnie intuicyjnie będziesz mógł zarządzać treścią w systemie CMS. Z łatwością do sklepu wgrasz logo i bannery, uzupełnisz menu górne czy rozpiszesz kolumny w stopce. Na koniec wybierzesz kolorystykę swojego sklepu internetowego.

Działanie kreatora szablonu sklepu w Sky-Shop.pl możesz zobaczyć na poniższym filmie

Rewolucja na rynku m-commerce

ekrany mobilne kreatora sklepu sky-shop.pl

W czasie pracy nad kreatorem szablonu sklepu, unowocześniono wersję mobilną sklepu. Do projektowania responsywnych witryn, zespół specjalistów wykorzystał najnowszą technologię, która zrewolucjonizuję rynek m-commerce w Polsce. Dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu sklepy internetowe, działające na Sky-Shop.pl, będą jeszcze lepiej wyglądać na małych ekranach smartfonów czy tabletów. Ponadto przeglądanie produktów i proces składania zamówienia będzie jeszcze bardziej intuicyjny. Różnicę poczują nie tylko klienci sklepów, ale i ich właściciele. Większa responsywność szablonu zmniejszy liczbę porzuconych koszyków na urządzeniach mobilnych, ponieważ odbiorcy z łatwością sfinalizują transakcję.

Inne premiery w Sky-Shop.pl

Platforma na abonament Sky-Shop.pl w ostatnim czasie postawiła przede wszystkim na rozwój oprogramowania. Zmiany te wpisują się w filozofię marki, która mówi, że najważniejszą wartością jest zadowolenie klientów. Dlatego Sky-Shop.pl wsłuchuje się w głos swoich odbiorców i na bieżąco spełnia ich oczekiwania, tworząc oprogramowanie z pasją. Ponadto niebawem premierę będzie miał dedykowany system szybkich płatności Sky-Pay. Zarówno kreator szablonu sklepu, jak i inne nowatorskie funkcjonalności, będą dostępne dla nowych i stałych klientów Sky-Shop.pl. Wystarczy, że założysz sklep testowy na 14 dni za darmo TUTAJ. Jeśli chcesz być na bieżąco z nowościami w Sky-Shop.pl, to polub ich fanpage na Facebooku


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca

              *              Ostatnie artykuły:


fot. DALL-E
fot. Freepik