Serwery Home.pl bez limitów transferu

27-01-2011, 13:56

Brak limitów transferu we wszystkich ofertach hostingu Home.pl ma umocnić pozycję firmy na polskim rynku. Decyzja Home.pl mogła być spowodowana nową ofertą konkurencji.

Jeden z czołowych dostawców usług hostingowych decyduje się na rezygnację z limitów transferu danych w produktach z oferty serwerów w ramach Linii Profesjonalnej, zarówno w przypadku usług opartych o rozwiązania Linux, jak i Windows.

>> Czytaj też: Hosting po polsku, cz. I: na co liczyć w ofertach bezpłatnych?

Sonda
Czy kolejne firmy zdecydują się na rezygnację z limitu transferu danych?
  • tak
  • nie
  • nie mam zdania
wyniki  komentarze

Brak limitu transferu to nie nowość na rynku. Wcześniej już kilka firm oferowało podobne warunki, ale najczęściej dotyczyło to najdroższych usług. Zmiany wprowadzone przez Home.pl są prawdopodobnie oddźwiękiem na nową ofertę konkurencji. Firma 1&1, wchodząc na polski rynek, zaoferowała swoim klientom serwery bez limitu transferu. Choć 1&1 chce zostać liderem, to Home.pl – decydując się na rezygnację z limitów – może w ten sposób umocnić swoją pozycję.

- Biorąc pod uwagę to, jak elastycznym środowiskiem jest internet, postanowiliśmy zaoferować naszym klientom rozwiązania nieograniczone limitem przesyłu danych, aby jak najlepiej mogli rozwijać swoją działalność w sieci i obsługiwać nawet bardzo wzmożony ruch użytkowników strony WWW – komentuje wprowadzenie zmian Marcin Kuśmierz, Dyrektor Zarządzający home.pl.

>> Czytaj też: Dialog oferuje hosting dla firm

Home.pl rezygnuje z limitów transferu
fot. - Home.pl rezygnuje z limitów transferu
Limit transferu danych jest jedną z podstawowych cech, którymi należy się kierować przy wyborze serwera. Wśród ofert najczęściej różnice cenowe polegają właśnie na różnicy limitu transferu danych – im większy ruch na stronie, tym większy limit będzie potrzebny.

Nowa oferta dotyczy serwerów: Business Server, Business Server PRO, Windows Server oraz Windows Server PRO. Ceny nie uległy zmianie.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
« Październik 2021»
PoWtŚrCzwPtSbNd
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031