Sekielscy pracują nad drugim filmem. Środków na realizację wciąż przybywa

15-05-2019, 20:14

Bracia Sekielscy, dzięki zrzutce na platformie crowdfundingowej i hojności patronów, otrzymują średnio 100 tys. złotych miesięcznie na swój nowy film. Tym razem będzie on dotyczył SKOK-ów. Zdaniem twórców, jego realizacja wiąże się z większym ryzykiem niż w przypadku kręcenia filmu "Tylko nie mów nikomu".

Marek i Tomasz Sekielski, jako pierwsi Twórcy w historii Patronite.pl przekroczyli poziom 100 tys. złotych comiesięcznego wsparcia. Według serwisu crowdfundingowego dla twórców, jesteśmy świadkami przełomu, ponieważ dzięki sile społeczności możliwe jest finansowanie i realizowanie prawdziwie niezależnego dziennikarstwa.

Bracia Sekielscy zebrali łącznie 450 tys. zł na stworzenie filmu "Tylko nie mów nikomu", który od sobotniej premiery w serwisie YouTube został obejrzany ponad 15 milionów razy!W tym momencie Patroni wspierają kolejny filmowy projekt. Jednak zdaniem Tomasza Sekielskiego realizacja tego filmu wiąże się z jeszcze większym ryzykiem.

"Przede wszystkim możemy być poddawani naciskom ze strony prawników Kas. Dziennikarze byli wielokrotnie przez SKOK-i pozywani. Chcielibyśmy także nie odstawać pod względem jakości technicznej filmu. Nasze kamery i sprzęt, którym pracowaliśmy realizując film o pedofilii nie spełnia już najwyższych filmowych wymogów. By osiągnąć najwyższą jakość 4K musimy skorzystać z nowszych kamer. " - pisze o zbiórce twórca.

Źródło: Patronite.pl


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy