Samsung udostępni urządzenie z Google TV

22-11-2011, 10:09

Rozmowy południowokoreańskiej korporacji są już na etapie finalizacji projektu - poinformował Reuters.

Samsung jest obecnie największym na świecie producentem telewizorów i choć Logitech był zawiedziony sprzedażą swoich urządzeń z Google TV, południowokoreański producent nie chce stracić nadarzającej się okazji.

Czytaj także: Apple chce nagrań z pomocy technicznej Samsunga

Według agencji Reuters firma jest już na ostatnim etapie rozmów związanych ze stworzeniem urządzenia działającego w oparciu o Google TV. Warto przypomnieć, że Samsung już na styczniowych targach CES zaprezentował odtwarzacz Blu-ray z Google TV, jednak zestaw do tej pory nie trafił do sprzedaży.

Według zapewnień azjatyckiej korporacji, jej urządzenie będzie się różniło od produktów konkurencji. Na razie nie sprecyzowano jednak, o jakie dokładnie funkcje chodzi. Wiadomo jednak, że Samsung może już wkrótce zaprezentować także nowe wyświetlacze OLED.

Logitech kilka tygodni temu nazwał swoje urządzenie z Google TV "gigantyczną pomyłką", jednak dużą część winy za porażkę zrzuca się na wczesne wydanie urządzenia. Google dopiero w październiku odświeżyło swoją usługę telewizyjną, która ma pozwolić na wygodne przeglądanie treści z internetu, bezpośrednio na ekranie telewizora. Wcześniej zrewolucjonizowanie telewizora zapowiedział również Steve Jobs oraz dyrektor generalny Sony.

Czytaj także: Samsung: iPhone 4S w Korei Północnej niezagrożony


Źródło: Reuters
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy