Samsung Galaxy S III już bije rekordy sprzedaży

23-04-2012, 18:17

Urządzenie, którego Samsung jeszcze nie zaprezentował, już teraz ma rekordową liczbę nabywców w niemieckiej wersji sklepu Amazon - zauważa serwis "The Next Web". Nowy smartfon wyprzedził nawet poprzednie modele z serii Galaxy.

Niedawno na stronie niemieckiego Amazona pojawiła się możliwość zamówienia w przedsprzedaży nowego smartfona Galaxy S III. Choć nie wiadomo nawet, jak urządzenie będzie wyglądało, chętnych do zakupów nie brakuje.

Czytaj także: HTC: NIe naruszamy technologii dotykowej firmy Apple

Amazon ujawnia jedynie, że smartfon wyposażony będzie w 4,7-calowy ekran Super AMOLED, 12-megapikselową kamerę oraz 16 GB wbudowanej pamięci. Za sprzęt można zapłacić już teraz 599 euro, jednak do klientów wysyłany on będzie oczywiście dopiero po premierze na początku maja.

Niemiecki sklep już teraz notuje większą liczbę zamówień na nowego Galaxy S III niż poprzedniej wersji smartfona (S II) czy Galaxy Nexusa, stworzonego wspólnie z firmą Google. Jak tłumaczy Amazon w rozmowie z serwisem The Next Web, urządzenie w przedpremierowej wersji może trafić nawet na listę najlepiej sprzedających się produktów w całym sklepie. 

- Całość jest aktualizowana co godzinę i znajdują się tu najlepiej sprzedające się przedmioty - zapewnia Amazon. Na razie smartfona można było jednak zobaczyć wyłącznie na nieoficjalnych materiałach, które przedstawiać miały prototypową wersję sprzętu. Wcześniej Samsung zapowiedział, że Galaxy S III ujrzy światło dzienne dopiero 3 maja.

Czytaj także: Nokia traci szefa sprzedaży


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy