Ruszyła strona T-Mobile.pl, czyli Era odchodzi

20-05-2011, 12:26

W tej chwili na stronie T-Mobile.pl nie ma zbyt wielu informacji, ale są te najważniejsze - opis konsekwencji związanych z procesem porzucania przez PTC marki "Era". Zasadnicza  zmiana marki na T-Mobile zostanie wprowadzona 5 czerwca br. i wtedy rozpoczną się szeroko zakrojone działania komunikacyjne powiązane z tym wydarzeniem

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Nie od dziś wiadomo, że lokalna marka "Era" zostanie zastąpiona globalną "T-Mobile". Przygotowania do rebrandingu nabierają tempa, a jednym z objawów jest uruchomienie strony T-Mobile.pl, co miało miejsce wczoraj.

Informacje na temat nowej strony rozsyła już polskie Biuro Prasowe T-Mobile. Na stronie  T-Mobile.pl przedstawiono informacje dla klientów wyjaśniające proces zmian oraz zapowiedziano ofertę T-Mobile, która będzie wprowadzona 5 czerwca br.

>>> Czytaj: Era zmieni się w T, kampania ruszy w czerwcu

T-Mobile w ofercie inauguracyjnej wprowadzi pakiet usług, które pozwolą na korzystanie z wszelkich udogodnień związanych z przystąpieniem do globalnej marki. Klienci sieci mobilnej w ramach opłaty abonamentowej otrzymają możliwość nielimitowanych połączeń na numery globalnej sieci zarówno w kraju, jak i na całym świecie. W zakresie usług roamingowych i międzynarodowych T-Mobile wprowadzi multipakiety na połączenia roamingowe, międzynarodowe oraz wysyłanie wiadomości tekstowych i multimedialnych w Unii Europejskiej.

W zakresie dostępu do internetu T-Mobile chce, aby klienci nie płacili za dane przesłane ponad dostępny pakiet danych w roamingu. Oferta T-Mobile będzie dostępna zarówno dla nowych, jak i obecnych klientów PTC, a szczegóły dotyczące nowych rozwiązań będą widoczne na stronie T-Mobile.pl od dnia wprowadzenia ich do sprzedaży.

Operatorem sieci T-Mobile w Polsce będzie nadal firma PTC. Heyah pozostanie na rynku jako marka niezależna.

Umowy zawarte przed zmianą marki obowiązują Klientów nadal. Po oficjalnym wprowadzeniu marki T-Mobile klienci będą zawierać umowy bezpośrednio powiązane już z nową marką i nowymi ofertami. Zmiana nazwy marki nie oznacza dla klienta zmiany zapisów obowiązującej umowy telekomunikacyjnej. Nie przysługuje mu prawo wypowiedzenia umowy bez zapłaty kary umownej.

>>> Czytaj: Plus stworzy jedną całość


Źródło: T-mobile.pl


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


Tematy pokrewne:  

tag T-Mobiletag rebrandingtag PTCtag markitag Era
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.