Rozpoczęły się zapisy na warsztaty Let’s Start Up!

PATRONAT MEDIALNY 04-05-2015, 09:16

Już w maju rozpoczną się warsztaty Let’s Start Up! – największego wydarzenie poświęconego tematyce startupów, które w całości organizują studenci. Głównymi pomysłodawcami festiwalu Let’s Start Up! są członkowie Studenckiego Koła Naukowego Biznesu działającego przy Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. To dzięki nim wszyscy młodzi przedsiębiorcy oraz entuzjaści startupowego środowiska będą mogli podjąć wyzwanie i wziąć udział w serii niepowtarzalnych warsztatów.

let's start up

Warsztaty są serią praktycznych wydarzeń poruszających zagadnienia przedsiębiorczości, nowoczesnych technologii oraz ich implementacji do dziedzin zarządzania czy przedmiotów codziennego użytku. Uczestnicy warsztatów poznają m.in. jak przejść od pomysłu do realizacji czy pozyskać dofinansowanie. Kropką nad i staną się inspirujące spotkania z przedsiębiorcami, którzy w podobnym wieku zaczynali tworzyć swoje firmy i osiągnęli sukces na rynku.

Niezależnie od tego czy jesteś w trakcie zakładania własnej działalności, czy szukania inspiracji – podczas majowego cyklu warsztatów otrzymasz niezbędne narzędzia do budowy i rozwoju swojej firmy.

Zaczniemy od kwestii fundamentalnych – dowiesz się jakie źródło pozyskiwania kapitału jest dla Ciebie najlepsze i co zrobić, aby przekonać do siebie inwestorów. Następnie specjaliści ds. promocji zdradzą Ci tajniki skutecznego marketingu i przedstawią sposoby na zdominowanie rynku internetowego. Nie zabraknie wskazówek dotyczących kontaktu z mediami oraz negocjacji z potencjalnymi partnerami Twojego projektu. Przekonasz się także na własnej skórze jak ważny jest innowacyjny model biznesowy, a na koniec zadecydujesz, czy może powinieneś zburzyć swój dorobek i zacząć od nowa, czyli wytkniemy najczęstsze błędy w zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Formuła warsztatów to nie tylko solidna porcja wiedzy, rozwiązywanie kreatywnych case'ów i dobra zabawa, ale także niespotykana w żadnym innym projekcie możliwość networkingu. Stworzyliśmy specjalną grupę, do której należą zarówno prelegenci, jak i uczestnicy warsztatów – wymiana doświadczeń, okazja na znalezienie przyszłego wspólnika, czy prawdziwego Anioła Biznesu, to tylko część korzyści wynikających z udziału w projekcie.

Udział we wszystkich warsztatach LSU! jest całkowicie bezpłatny. Więcej informacji na stronie internetowej http://www.letsstartup.pl/zapisy/


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Warszawatag startupytag patronat DI
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy