Rozmowy wideo w Nowym Gadu-Gadu

15-06-2009, 19:23

Prowadzenie rozmów wideo w Nowym Gadu-Gadu ma być już wkrótce możliwe - powiedział Dziennikowi Internautów Jarosław Rybus z GG Network. Rybus odniósł się również do akcji "Słońce dla mas, Słońce dla nas" opisywanej niedawno na łamach DI.

W miniony piątek, 12 czerwca 2009 r. Dziennik Internautów opisywał akcję "Słońce dla mas, Słońce dla nas" mającą na celu pomóc w rozwoju Nowego Gadu-Gadu. Organizatorzy inicjatywy przygotowali listę oczekiwanych zmian m.in. nowe funkcjonalności, poprawa błędów w aplikacji itp. i przekazali ją firmie GG Network odpowiedzialnej za rozwój komunikatora.

Redakcja DI poprosiła ekipę GG Network o komentarz w sprawie działań internautów. Pytaliśmy również, jakie poprawki zgłaszane przez internautów będą wprowadzone w Nowym Gadu-Gadu (NGG), kiedy możemy spodziewać się wydania kolejnej wersji NGG oraz czy GG Network zamierza podjąć stałą współpracę z osobami stojącymi za akcją "Słońce...".

Rybus: cieszymy się z akcji "Słońce..."

Odpowiedzi udzielił Jarosław Rybus, rzecznik prasowy GG Network - spółki odpowiedzialnej za rozwój komunikatora. Rybus nie odniósł się bezpośrednio do naszych pytań. Rzecznik GG mówił o tym, że jego firma "popiera wszelkie akcje, którym przyświeca nasze słońce - mówiąc obrazowo w terminologii brandu GG".

GG Network jest zadowolony z zaangażowania użytkowników, co zdaniem Jarosława Rybusa świadczy o ich trosce oraz świadomości we współtworzeniu komunikatora:

Z myślą właśnie o opiniach użytkowników utworzyliśmy specjalne oficjalne forum pod adresem http://help.gadu-gadu.pl - to miejsce, gdzie użytkownicy GG i innych naszych projektów mogą swobodnie wymieniać się uwagami pomiędzy sobą, jak i nami - osobami z GG Team.

Postulatów zmian jest wiele, każdy wysuwa inne, bo i dla każdego jest istotna inna usługa, inny aspekt komunikatora.

Cel GG Network: komunikator dla mas

Sonda
Czy uważasz, że wprowadzenie rozmów wideo w Gadu-Gadu to dobra decyzja?
  • Tak
  • Nie
  • Nie mam zdania
wyniki  komentarze

Rzecznik Gadu-Gadu podkreśla, że celem jego firmy jest "tworzenie komunikatora dla mas, dla miliona różnych osób". GG Network otrzymuje wiele sygnałów i propozycji zmian, ale również informacji o tym, "jak dużo GG zmieniło w ich życiu na plus i jak pomaga nie tylko w kontaktach, ale i w pracy". Na zakończenie Jarosław Rybus mówi:

Sugestie zmian akcji "Słońce" przyjęliśmy i w miarę możliwości będziemy je wdrażać, wśród nich są i takie, które sami mamy w planie. Dziękujemy za przesłane propozycje i uwagi - traktujemy je bardzo poważnie i cieszymy się, że komunikator ma tak zagorzałe grono wielbicieli!

Nowe Gadu-Gadu to efekt wielomiesięcznej pracy, to komunikator, który powstawał i powstaje wspólnie z użytkownikami. Wydanie NGG poprzedziły długie testy, do których zaprosiliśmy użytkowników. Wiele nowości wprowadziliśmy i wiele wprowadzamy. Sporo też zmian przed nami - zdradzę, że już wkrótce będą rozmowy wideo!

Zachęcam do współtworzenia Gadu-Gadu!


Źródło: DI24.pl
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy