Rozmowy wideo w Google+ do zastosowań biznesowych

19-07-2011, 12:26

Dell chce wykorzystać grupowy czat wideo z Google+ jako kolejne narzędzie do kontaktu z klientami.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Firmy już niedługo będą mogły zakładać swoje profile w Google+, natomiast niektóre korporacje chcą pójść jeszcze krok dalej.

>>Czytaj także: Gogole testuje "ciągłe" wyniki wyszukiwania (wideo)

Sonda
Chciałbyś rozmawiać z firmami korzystając z czatu wideo?
  • Tak
  • Nie
wyniki  komentarze

Duże zainteresowanie budzi szczególnie funkcja grupowych czatów wideo (Hangouts), która w przyszłości może być wykorzystywana do kontaktu z klientami. Michael Dell napisał w wiadomości na Google+: Zastanawiam się nad funkcją Hangouts dla firm. Chcielibyście móc się połączyć z obsługą Della i działem sprzedaży bezpośrednio z Dell.com?

Internauci bardzo pozytywnie zareagowali na taki pomysł. Wielu klientów ma podobne problemy i pytania, zatem rozmowy z niewielkimi grupami internautów mogłyby zaoszczędzić czasu pracownikom wielu firm.

Jak zauważa GigaOm, na razie pomysł Della nie jest jednak możliwy do zrealizowania. Google+ wciąż dostępne jest jedynie dla użytkowników, którzy otrzymali zaproszenia od innych, brakuje również wsparcia dla stron firmowych. Realizowanie tego typu projektów z pewnością jest jednak jednym z priorytetów giganta z Mountain View, który już niedługo może wcielić w życie niektóre z pomysłów.

>>Czytaj także: Dokumenty Google ze wsparciem dla archiwów ZIP oraz RARSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.