Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Rozkręć Sylwestra w Krakowie z MySpace Polska

18-12-2008, 06:48

MySpace umożliwia polskim DJ-om zaprezentowanie swojego talentu na krakowskiej scenie w noc Sylwestrową 2008.

Portal MySpace, dostępny także w polskiej wersji językowej, przygotował dla swoich sympatyków konkurs. Aby zgłosić w nim swój udział, należy dodać się do znajomych w profilu MySpace Krakowskiego Biura Festiwalowego i wysłać komentarz zawierający zdanie: „Zgłaszam się do konkursu Rozkręć Sylwestra w Krakowie 2008 i oświadczam, że znam i akceptuję jego regulamin”. Zgłoszenia przyjmowane będą do 22 grudnia br. W konkursie mogą uczestniczyć wszyscy mieszkańcy Polski, którzy ukończyli 18 rok życia.

Jury konkursu, złożone z przedstawicieli MySpace Polska i Krakowskiego Biura Festiwalowego, wybierze trzech DJ-ów. Zagrają oni na imprezie sylwestrowej na krakowskim Rynku Głównym. Ocenione zostaną wyłącznie te utwory, które zostaną zamieszczone w profilu artysty-muzyka na MySpace oraz pliki wideo zamieszczone przez niego w MySpaceTV, dostępne do odsłuchania lub obejrzenia w czasie trwania konkursu.

Krakowską scenę uświetni występ znanych DJ-ów. Zwycięzcy konkursu zagrają obok takich gwiazd jak: Leona Lewis, Katie Ryan, Kasia Kowalska, Tatiana Okupnik i Natalia Kukulska.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej do 24 grudnia 2008. Nagrodą w konkursie jest występ na scenie MySpace podczas Nocy Sylwestrowej. Organizatorzy pokrywają koszty noclegu. Szczegółowe informacje dostępne we wspomnianym profilu użytkownika.


Następny artykuł » zamknij

Adobe AIR teraz dla Linuksa

Źródło: informacja prasowa