Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Rezerwuj hotele szybciej płacąc przez Apple Pay w Bidroom

19-07-2019, 23:59

Podróżujący, korzystający z portali rezerwacyjnych, wymagają znacznie płynniejszego procesu rezerwacji z małą ilością kroków. Chcą też dokonywać wygodnych płatności, zgodnych z ich preferencjami. Wiedzą o tym twórcy holenderskiej platformy rezerwacyjnej, która wprowadziła płatność przez Apple Pay.

Od 9 lipca fani Apple rezerwujący hotele przez Bidroom.com mogą wybrać jedną z trzech oferowanych subskrypcji korzystając z Apple Pay, osiągając dostęp do zniżek w ponad 120 tys. hoteli w 128 krajach. Funkcja jest również dostępna dla mieszkańców Polski i 54 innych regionów objętych jej zasięgiem.

Współzałożyciel i Dyrektor Operacyjny Bidroom Michael Ros powiedział, że Bidroom w krótkim czasie zapewni swojej społeczności podróżników kolejne ułatwienia i metody płatności. 

Usługa Apple Pay przyspiesza proces rezerwacji, ponieważ za jej sprawą nie trzeba wpisywać danych karty kredytowej przy każdej transakcji. Kolejną korzyścią jest zapewnienie dodatkowego zabezpieczenia wynikającego z faktu, iż Apple nie zachowuje danych transakcji kupującego w przeciwieństwie do transakcji za sprawą kart kredytowych i debetowych, gdzie takie informacje są zapamiętywane.

Płatność przez Apple Pay jest dostępna dla użytkowników Bidroom korzystających z przeglądarki internetowej Safari na urządzeniu Apple lub dla osób, których karta kredytowa jest podpięta do aplikacji Wallet na iPhonie.

Od 9 lipca użytkownicy Bidroom zobaczą nowy przycisk opcji Apple Pay zaraz po ekranie wyboru członkostwa. Transakcję będzie można potwierdzić klikając na ten przycisk na iPhonie lub Apple Watch lub korzystając z czytnika Touch ID na MacBook Air i MacBook Pro. Tam, gdzie będzie to możliwe, w Bidroom usługa Apple Pay będzie standardową metodą płatności.

Rezerwacji można dokonać łatwiej i szybciej, klikając przycisk usługi Apple Pay po ekranie wyboru członkostwa w Bidroom.com.

Źródło: Bidroom« Sierpień 2022»
PoWtŚrCzwPtSbNd
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031