Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Revolut wprowadza ubezpieczenia samochodowe. Firma będzie wyceniać koszt polisy na podstawie stylu jazdy i zachowań za kierownicą

28-03-2023, 11:28

Revolut przyjmuje zapisy klientów na listę oczekujących na ubezpieczenie samochodu, które już niebawem udostępni na pierwszym europejskim rynku, w Irlandii. Ubezpieczenia komunikacyjne od Revolut mają cechować się dużą elastycznością, atrakcyjną ceną oraz szybką i prostą konfiguracją polisy.

Revolut Car Insurance

Klienci Revolut na pierwszym europejskim rynku, w Irlandii, mogą zapisać się już na listę oczekujących na premierę nowego produktu ubezpieczeniowego, która nastąpi wiosną tego roku. Revolut Car Insurance kładzie nacisk na elastyczność i przejrzystą cenę.

Firma zaoferuje uprawnionym klientom rabaty nawet do 25% jeśli wybiorą opcję Smart Driving, która poprzez łatwą instalację połączy się z ich samochodem.

W przypadku klientów, którzy zdecydują się na opcję Smart Driving, Revolut wyceni koszt polisy indywidualnie, na podstawie ich stylu jazdy i zachowań za kierownicą.

Revolut zapewnia, że zaoferuje szybką i łatwą, bo opartą na aplikacji, konfigurację polisy oraz cyfrowy onboarding - uprawnieni klienci otrzymają ofertę w mniej niż 5 minut, znacznie szybciej, niż aktualnie przyjęty rynkowy standard na irlandzkim rynku.

Ponadto Revolut Car Insurance ma zaoferować elastyczne opcje płatności - miesięcznie lub za rok z góry oraz możliwość bezpłatnego anulowania umowy przez klientów w dowolnym momencie jej trwania.


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Freepik
fot. G Data