Rejestracja badania EKG zdalnie i bezpłatnie

04-06-2018, 20:51

W Krakowskim Centrum Diagnostyczno-Klinicznym rozpoczął się pilotażowy program zdalnego monitorowania pacjentów z problemami kardiologicznymi. Pilotaż będzie realizowany bezpłatnie i potrwa do końca lipca bieżącego roku.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Pacjentom zaoferowano możliwość rejestracji badania EKG, pozwalającej na nieinwazyjną prediagnostykę zmienności rytmu serca. Analogicznie do badania EKG, rejestrowane będzie także badanie pomiaru poziomu glukozy we krwi. W przygotowaniu do telemedycznej rejestracji danych są też urządzenia do mierzenia ciśnienia krwi oraz wagi ciała, jak komentuje projekt Marta Filipowska, dyrektor Krakowskiego Centrum Diagnostyczno Klinicznego.

Do obsługi systemu został oddelegowany specjalnie przeszkolony personel. Pacjenci zainteresowani pilotażem mogą zgłaszać się do KCDK, mieszczącego się przy Al. Beliny Prażmowskiego 60.

W listopadzie ubiegłego roku firma, która stworzyła wykorzystywany w Centrum system, z sukcesem wdrożyła system powiadamiania AED dla Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu. Dzięki rozwiązaniu stworzonemu przez spółkę czas dotarcia na miejsce wypadku znacząco się skróci.

Źródło: MedAppSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.