Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Recenzja Tradocenter - opinie użytkowników. Co warto wiedzieć przed rejestracją konta?

09-11-2021, 07:48

Chcesz odnieść sukces w inwestycjach? Potrzebujesz platformy, która zapewnia najlepsze funkcje i dostęp do nowoczesnych narzędzi. Sprawdź, na jaką warto zwrócić uwagę.

Chcesz odnieść sukces w inwestycjach? Potrzebujesz platformy, która zapewnia najlepsze funkcje i dostęp do nowoczesnych narzędzi. Dzięki temu uzyskasz przewagę na rynku i szybko pomnożysz swoje fundusze.

TradoCenter to broker, który udostępnia nowoczesną platformę dostosowaną do potrzeb początkujących i zaawansowanych graczy. Dzięki profesjonalnemu wsparciu możesz handlować walutami, akcjami, indeksami i innymi aktywami.

Recenzja Tradocenter - opinie użytkowników. Co warto wiedzieć przed rejestracją konta?

Co warto wiedzieć przed rejestracją konta?

TradoCenter to miejsce, które daje szansę na skuteczny trading bez względu na poziom umiejętności inwestora. Intuicyjny interfejs w połączeniu z zaawansowanymi funkcjami tworzy miejsce, które odpowiada wszystkim graczom, niezależnie od umiejętności.

TradoCenter jest marką firmy FF Simple and Smart Trades Investment Services. Broker wspiera ochronę konsumentów, przejrzystość finansową oraz zwiększanie konkurencji. Firma współtworzy harmonijne otoczenie regulacyjne dla inwestorów.

TradoCenter działa zgodnie z przepisami i najwyższymi standardami finansowymi. Firma podlega regulacjom ze strony CySEC, ICF, CONSOB, FI, CNMV, FIN-FSA, KNF, Finanstilsynet i innych europejskich organów nadzorujących.

Co mówią opinie na temat TradoCenter?

Podczas zbierania informacji na temat TradoCenter odwiedziliśmy popularne fora internetowe. Okazało się, że usługi brokera cieszą się dużą popularnością. Inwestorzy cenią platformę i narzędzia, które oferuje broker. Dostawca oferuje atrakcyjne warunki, zniżki, a jednocześnie gwarantuje bezpieczeństwo. Poniżej przedstawiamy główne korzyści, na które możesz liczyć dzięki współpracy z TradoCenter.

1. Platforma PROfit

PROfit to potężna platforma, która daje dostęp do rynków globalnych i skutecznych narzędzi handlowych. Dzięki PROfit możesz odkrywać świat finansów i uzyskać szybki dostęp do strategii, trendów rynkowych oraz informacji. Wybierz TradoCenter i szlifuj swoją strategię oraz umiejętności.

PROfit nie wymaga pobierania ani aktualizowania. Jeśli chcesz zacząć wystarczy, że masz urządzenie (komputer, tablet lub telefon) oraz dostęp do internetu. Możesz korzystać z całodobowego wsparcia oraz dostępu do ponad 200 instrumentów handlowych. Broker pozwala na dowolne personalizowanie platformy zgodnie ze swoimi preferencjami i celami inwestycyjnymi. Rejestracja na platformie jest prosta i szybka.

2. Aplikacja mobilna

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z TradoCenter, możesz handlować z dowolnego miejsca na ziemi. Aplikacja mobilna pozwala na śledzenie kursów i podejmowanie decyzji “w biegu”. Wszystkie funkcje są dostępne za jednym dotknięciem o każdej porze.

Mobile PROfit daje korzyści podobne do standardowej wersji przeglądarkowej. Aplikacja jest dostępna dla wersji iOS oraz Android. Inwestorzy chętnie korzystają z kompaktowej, wydajnej platformy z szybkim wglądem do kursów, indeksów oraz wykresów.

3. Bezpieczeństwo

TradoCenter jest bezpiecznym dostawcą usług brokerskich. Platforma jest zabezpieczona poprzez system SSL, co pozwala na skuteczną ochronę przed atakami hakerskimi. Broker zatrudnia profesjonalny zespół doradców, którzy przestrzegają najlepszych praktyk biznesowych. Dostawca traktuje dane inwestorów z najwyższą poufnością. Depozyty traderów trafiają na osobne, dedykowane konta i nigdy nie mieszają się ze środkami firmy.

TradoCenter działa zgodnie z przepisami UE oraz RODO. Podmiot podlega regulacjom ze strony Cypryjskiej Komisji CySEC i innych instytucji, które działają na terenie UE. Broker należy również do funduszu odszkodowawczego inwestorów. W praktyce oznacza to, że każdy inwestor detaliczny jest zabezpieczony na wypadek niewypłacalności brokera.

4. Narzędzia handlowe

TradoCenter oferuje jedne z najlepszych narzędzi do handlu. Materiały edukacyjne i słownik pozwalają szybko zdobywać wiedzę i ulepszać swoją strategię. Dzięki błyskawicznym alertom i funkcjom wyłapiesz okazje i przewidzisz zmiany kursów.

Wykresy, kalendarz ekonomiczny i wiadomości SMS

Wykresy dostarczają danych o parach walutowych, a kalendarz informuje o ważnych wydarzeniach gospodarczych, politycznych i rządowych raportach. Użytkownicy platformy każdego ranka otrzymują informacje o możliwych zmianach cen. Dodatkowo mogą korzystać z codziennych analiz.

Recenzja Tradocenter - opinie użytkowników. Co warto wiedzieć przed rejestracją konta?

Tabele z kursami na żywo

Broker udostępnia tabele z kursami na żywo, które są aktualizowane co kilka sekund. Za każdym razem, gdy cena rośnie lub spada wartości są podświetlane na czerwono lub zielono. TradoCenter łączy się z globalnymi bankami, aby uzyskać najlepsze kursy dla inwestorów. Broker przekazuje informacje o najwyższych i najniższych cenach aktywów w ciągu dnia.

Autochartist

Autochartist to jedno z najlepszych narzędzi, które pomoże Ci dogonić profesjonalnych traderów. Funkcja oszczędza czas i buduje strategię w oparciu o analizy dużych ilości danych. Inteligentne narzędzie wskazuje okresy dużej zmienności i najlepsze poziomy wyjść.

Autochartist buduje przewagę w handlu dzięki filtrom prawdopodobieństwa, które pozwalają wyszukać istotne dane i porównać je do wzorców oraz informacji z przeszłości. Analiza zmienności pokazuje, kiedy najlepiej otworzyć i zamknąć pozycje. Inwestorzy chwalą Autochartist ze względu na analizy prawdopodobieństwa, poziomu wsparcia i oporu oraz prognoz cen. Dzięki temu zobaczysz ogólny obraz rynku i podejmiesz najlepsze decyzje handlowe.

TradoCenter pozwala na spersonalizowanie Autochartist zgodnie ze swoimi potrzebami oraz celami inwestycyjnymi. Korzystaj z zasobów i przydatnych linków, które pomogą Ci rozwinąć skrzydła jako inwestor. Pamiętaj, że narzędzie działa automatycznie. Nie traktuj go jako źródła bezpośrednich porad finansowych. Samodzielnie sprawdzaj i analizuj wszystkie informacje.

Trading Insider

TradoCenter pozwala na śledzenie działań innych inwestorów. Funkcja Trading Insider zawiera dane, linki i treści finansowe od osób trzecich. Dane dotyczą otwartych pozycji innych inwestorów. Pamiętaj, że TradoCenter nie weryfikuje przesłanych treści. Samodzielnie potwierdź informacje i zdecyduj, jak wykorzystać je w swojej strategii handlowej.

5. Konta detaliczne i profesjonalne

Chcesz założyć konto na platformie TradoCenter? Możesz wybierać spośród 9 opcji detalicznych. Broker zapewnia swoim klientom 10 transakcji chronionych, dzięki którym możesz zapoznać się z rynkiem i przetestować swoje umiejętności traderskie. W przypadku błędnej decyzji, środki wracają na Twoje konto. W przeciwnym razie zachowujesz zyski.

Pierwsze konto otworzysz po wpłacie depozytu o wysokości 200 euro. Każdy użytkownik platformy może korzystać z Osobistego Managera Konta, usługi Tradingu Jednego Kliknięcia, Trading Insider oraz Autochartist. Ponadto uzyskujesz dostęp do darmowego treningu oraz ebooka. Jeśli wybierzesz jedno z kolejnych kont, możesz korzystać z atrakcyjnych zniżek oraz BITA (3,5,10,15,20). Właściciele rachunku expert mogą korzystać z pomocy Osobistego Agenta Obsługi Klienta.

Posiadasz dużą wiedzę i doświadczenie w handlu? TradoCenter umożliwia handel z 0% depozytu zabezpieczającego oraz wysoką dźwignią. Konto profesjonalne pozwala na dostęp do ekskluzywnych ofert, atrakcyjnych zniżek i promocji. Zaawansowani traderzy muszą jednak mieć świadomość podejmowanego ryzyka i zrezygnować z części zabezpieczeń dla początkujących inwestorów. Chcesz przejść na wyższy poziom handlu? Wyślij zgłoszenie za pośrednictwem aplikacji lub wypełnij odpowiedni formularz na stronie.

6. Instrumenty finansowe

Broker umożliwia traderom handel walutami, akcjami, towarami, indeksami, a nawet syntetycznymi instrumentami pochodnymi. Platforma brokera skupia się na handlu za pośrednictwem kontraktów CFD. Dzięki temu możesz czerpać korzyści ze zmian cen bez nabywania aktywów. Handel CFD pozwala uniknąć szeregu regulacji, ale nie zwalnia Cię z ponoszonego ryzyka.

Zanim rozpoczniesz inwestowanie w kontrakty, poznać następujące zasady:

  1. Wartość kontraktu odpowiada cenie danego aktywa.
  2. CFD to umowa, która przewiduje zmianę cenę wartości aktywa w danym kierunku.
  3. Aby odnieść sukces, powinieneś pilnować bieżących transakcji. Zrezygnuj z ciągłego poszukiwania nowych okazji.
  4. Inwestuj wyłącznie środki, których utrata nie narazi Cię na problemy finansowe.
  5. Zdobądź jak najwięcej informacji na temat CFD zanim zaczniesz przeprowadzać pierwsze transakcje.

7. Wsparcie klienta

Broker zapewnia całodobowe wsparcie w różnych językach. Najprostszą drogą do uzyskania pomocy jest uzupełnienie formularza zamieszczonego na stronie. Zespół TradoCenter skontaktuje się z Tobą i odpowie na Twoje pytania. Na stronie brokera znajdziesz również adresy mailowe oraz numery telefonu do poszczególnych działów firmy. Firma udostępnia również czat oraz kontakt za pośrednictwem aplikacji WhatsApp. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdują się w sekcji FAQ na stronie brokera.

8. Wypłaty z konta

Po założeniu konta nadchodzi czas na wpłatę depozytu, aby rozpocząć pomnażanie funduszy. Na początku zachęcamy Cię do przelania minimalnej kwoty 200 euro. Możesz wykonać minimalny przelew, zapłacić kartą lub skorzystać z szybkiej opcji Skrill, Rapid lub Klarna.

Broker dołożył wszelkich starań aby uprościć proces wypłat dla swoich klientów. Użytkownicy platformy mają do wyboru różne metody. W celu utworzenia zlecenia zaloguj się na swoje konto i wybierz odpowiednią opcję. Osoby, które używają karty kredytowej powinny wypełnić dodatkową deklarację i przesłać ją mailowo lub telefonicznie. Jeśli masz pytania, zachęcamy Cię do kontaktu z działem Back Office. Zanim wypłacisz pieniądze, zapoznaj się z następującymi zasadami:

  1. Pieniądze zawsze wracają do Ciebie tą samą drogą, co wcześniejsza wpłata.
  2. Odrzucenie zlecenia najczęściej wynika z niewystarczających środków na koncie.
  3. Możesz ponowić zlecenie wypłaty w dowolnym momencie.
  4. Jeśli w trakcie wypłaty posiadasz otwarte pozycje, kwota wypłaconych środków może ulec zmianie.
  5. Opóźnienia w wypłacie to najczęściej wynik problemów z niekompletną dokumentacją oraz wewnętrznych procedur bankowych.


Ostatnie artykuły:
fot. WWF