Przedpremierowy pokaz 6. sezonu „Wikingów” w warszawskiej Kinotece

25-11-2019, 16:43

Ostatni, 6. sezon serialu “Wikingowie” już niedługo pojawi się na ekranach TV. Wybrani klienci Cyfrowego Polsatu będą mogli obejrzeć pierwsze odcinki przed innymi.

Wikingowie 6. sezon

Cyfrowy Polsat i HISTORY zapraszają do Kinoteki

Przedpremierowy pokaz pierwszych dwóch odcinków 6. sezonu „Wikingów”, odbędzie się 5 grudnia o godz. 20.00 w warszawskiej Kinotece. Na gości będzie czekał poczęstunek oraz możliwość uwiecznienia kinowego wieczoru w specjalnie zaaranżowanej fotobudce.

Aby otrzymać kod uprawniający do wejścia na salę, należy być klientem Cyfrowego Polsatu i wysłać SMS-a o treści „Pokaz Wiking idkontraktu” na numer 661 001 230. W przypadku chęci wybrania się z osobą towarzyszącą trzeba wysłać dwa SMS-y. Liczba kodów jest ograniczona.

Szczegóły pokazu kinowego dostępne są w regulaminie promocji i na stronie Cyfrowego Polsatu.

Finałowy sezon „Wikingów”

To już ostatni sezon ukazujący brutalny i tajemniczy świat nieustraszonych Wikingów. Stworzona przez Michaela Hirsta produkcja została wielokrotnie nagrodzona, m.in. Satelitą za najlepszy serial dramatyczny, Złotą Szpulą za najlepszy montaż dźwięku i muzyki oraz IFTĄ za najlepszą scenografię i zdjęcia. Łącznie „Wikingowie” otrzymali 10 statuetek i 38 nominacji. Jak zakończy się saga? Czy Bjorn sprawdzi się jako przywódca Kattegat? Jak potoczą się losy Ivara? Czy Lagertha zrealizuje swoje marzenie o spokojnym życiu na farmie? Jaki los czeka Ubbe i Torviego?

6. sezon serialu widzowie będą mogli oglądać od grudnia, w czwartki o godz. 21.00 na kanale HISTORY oraz w serwisie Cyfrowy Polsat GO.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy