Promocje: darmowy abonament w Plusie, Superduet w T-Mobile. Nowe smartfony z niższych półek cenowych. Przegląd #telekomunikacja

31-05-2017, 12:40

Klienci Plusa mogą być zwolnieni z abonamentu nawet do końca roku, w T-Mobile trwa specjalna oferta na smartfony kupowane w duecie, a oferta telefonów w średnich i niskich cenach wciąż się powiększa. Zapraszamy do lektury przeglądu #telekomunikacja.

  • T-Mobile przedstawia nową ofertę Superduet. W ofercie za 99,90 zł miesięcznie można otrzymać dwa smartfony (w tym Huawei P9 lite) i szereg usług dodatkowych (zobacz szczegóły oferty).
  • Dostępny w sieciach handlowych telefon z oferty myPhone marki Rumba jest dostępny. Jest to poręczny telefon z ekranem 2,4" i klapką, której zamknięcie/otwarcie umożliwia odbieranie i kończenie połączeń. Dostępna są dwie wersje kolorystyczne: srebrna i czerwona. Urządzenie sprzedawane jest w zestawie z podstawką ładującą (źródło: materiał prasowy firmy myPhone).
  • easyMarkets wprowadza aplikację mobilną dla traderów, przeznaczoną na urządzenia z systemem operacyjnym Android i IOS. Pozwala, podobnie jak aplikacja sieciowa, na wycenę aktywów, informacje rynkowe, raportowanie, wpłaty i wypłaty środków etc. Daje możliwość korzystania z narzędzi analizy rynku i zarządzania ryzykiem. Firma pracuje nad dalszym rozwojem aplikacji (źródło: materiał prasowy firmy easyMarkets).
  • Smartfony Neffos są obecnie dostępne w nowych, niższych cenach. Modele C5, C5 Max i Y5L będzie można nabyć za kwotę do 600 zł.  Przykładowo, Neffos C5 Max wyróżnia się ekranem IPS Full HD z szerokim kątem widzenia o przekątnej 5,5", pamięcią RAM 2 GB oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Pozwala na korzystanie z dwóch kart SIM w tym samym czasie (źródło: materiał prasowy firmy Neffos).
  • „JA+ Abonament za darmo aż do końca roku” to promocyjna oferta Plusa. W zależności od wybranej oferty można nie płacić za abonament telefoniczny do końca grudnia lub do końca września. Z promocji mogą skorzystać klienci indywidualni i biznesowi. Można ją łączyć z Programem smartDOM oraz DwuPak (zobacz szczegóły oferty).
  • Kolejna nowość myPhone to pancerny, czarny telefon Hammer. Obudowa tego urządzenia charakteryzuje się wodoodpornością i pełną ochroną przed wnikaniem pyłu (stopień ochrony IP68). Wersja Hammer 3+ umożliwia z kolei dostęp do sieci 3G (źródło: materiał prasowy firmy myPhone).

Zapraszam do czytania, komentowania i dzielenia się nowinkami z rynku telekomunikacyjnego, w tym mobilnego. Wiecie o ciekawych wydarzeniach? Właśnie wypuszczacie nową aplikację? Piszcie koniecznie na jr@di24.pl.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag T-Mobiletag Plustag Neffostag myPhonetag Huawei 9tag easyMarkets
  
znajdź w serwisie

RSS  
RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy