Programiści .NET po raz 5. spotkają się w Warszawie

10-05-2018, 18:39

18-19 września w Halach EXPO XXI odbędzie się piąta edycja międzynarodowej konferencji .NET DeveloperDays. W 4. edycji wzięło udział prawie tysiąc uczestników, odbyło się 29 sesji tematycznych, poprowadzonych przez 14 ekspertów z całego świata. Tegoroczna impreza przyciągnęła 20 ekspertów z branży.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Na uczestników konferencji czekają całodzienne prelekcje poświęcone konkretnemu zagadnieniu w przededniu konferencji (pre-cons), ścieżki tematyczne prowadzone przez ekspertów z całego świata oraz impreza integracyjna. 

Nowością będą 4 równoległe sesje tematyczne, zamiast 3 w poprzedniej edycji. Dzięki temu zarówno osoby zaawansowane, pracujące od lat z tą technologią, jak i stawiające pierwsze kroki, będą mogły uczestniczyć w prelekcjach odpowiadającym ich poziomowi wiedzy.

Wśród ekspertów zaproszonych na konferencję znajdzie się Sasha Goldstein, Neal Ford i Daniel Marbach oraz Shawn Wildermuth. Kolejne nazwiska prelegentów będą uzupełniane na bieżąco na stronie konferencji.

Źródło: FL GroupSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.