Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Prawnicy dla biznesu i biznes dla prawników - rusza cykl spotkań "Prawo do kawy"

20-04-2017, 12:28

"Prawo do kawy" to dwa nowe, napędzające się na zmianę kanały wymiany wiedzy i doświadczeń, organizowane w Poznaniu. Już 21 kwietnia 2017 r. zapraszamy na śniadanie i pyszną kawę, wszystkich, którzy choć raz zastanawiali się czy mogą na swojej stronie, fb, blogu umieścić link, zdjęcie, artykuł, wcześniej udostępnione w sieci oraz twórców zdjęć, filmów, muzyki treści, kodów, grafik, czyli tych, którzy chcą wiedzieć więcej o ochronie swojej własności intelektualnej.

Praktyczne warsztaty poprowadzi Wojciech Szymczak - radca prawny, współpracownik w Kancelarii Prawnej Media. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, w szczególności w jego nowoczesnych aspektach. Ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, gdzie piastował funkcję Prezesa Koła Naukowego Prawa Nowych Technologii "Hi-Tech Law", udzielał się społecznie w Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej oraz organizacyjnie jako starosta.

prawo do kawy

Kolejne spotkanie z cyklu biznes dla prawników już 24 maja 2017 r.

Jeżeli prowadzisz firmę zajmującą się content marketingiem, coachingiem, video marketingiem, social media, design thinking i chciałbyś w maju przekazać prawnikom cenną wiedzę biznesową, napisz pod adres hello@prawodokawy.pl temat i opis Twojej firmy. Organizatorzy czekają do 30 kwietnia 2017 r.

Partnerzy spotkania: Business Link, Body Chief Restaurant, City Bank i Dziennik Internautów.

Zapisy na stronie: prawodokawy.evenea.pl


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              

Źródło: Patronat medialny