Prawnicy dla biznesu i biznes dla prawników - rusza cykl spotkań "Prawo do kawy"

20-04-2017, 12:28

"Prawo do kawy" to dwa nowe, napędzające się na zmianę kanały wymiany wiedzy i doświadczeń, organizowane w Poznaniu. Już 21 kwietnia 2017 r. zapraszamy na śniadanie i pyszną kawę, wszystkich, którzy choć raz zastanawiali się czy mogą na swojej stronie, fb, blogu umieścić link, zdjęcie, artykuł, wcześniej udostępnione w sieci oraz twórców zdjęć, filmów, muzyki treści, kodów, grafik, czyli tych, którzy chcą wiedzieć więcej o ochronie swojej własności intelektualnej.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Praktyczne warsztaty poprowadzi Wojciech Szymczak - radca prawny, współpracownik w Kancelarii Prawnej Media. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej, w szczególności w jego nowoczesnych aspektach. Ukończył Wydział Prawa i Administracji na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, gdzie piastował funkcję Prezesa Koła Naukowego Prawa Nowych Technologii "Hi-Tech Law", udzielał się społecznie w Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej oraz organizacyjnie jako starosta.

prawo do kawy

Kolejne spotkanie z cyklu biznes dla prawników już 24 maja 2017 r.

Jeżeli prowadzisz firmę zajmującą się content marketingiem, coachingiem, video marketingiem, social media, design thinking i chciałbyś w maju przekazać prawnikom cenną wiedzę biznesową, napisz pod adres hello@prawodokawy.pl temat i opis Twojej firmy. Organizatorzy czekają do 30 kwietnia 2017 r.

Partnerzy spotkania: Business Link, Body Chief Restaurant, City Bank i Dziennik Internautów.

Zapisy na stronie: prawodokawy.evenea.pl


Źródło: Patronat medialny


Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.