Poznaj technologie przyszłości na 10. Urodzinach Netcampa

15-12-2017, 14:25

W tym roku Fundacja Netcampa świętuje 10. lecie inspirujących Spotkań IT w Szczecinie! Zapraszamy więc wszystkich pasjonatów nowych technologii we wtorek 19 grudnia o godz. 18 na urodzinowe wydarzenie w kinowym klimacie.

To wyjątkowe dla Netcampa  wydarzenie będzie poświęcone najważniejszym trendom technologicznym (Artificial Intelligence, Blockchain, Internet of Things, Autonomiczne pojazdy) oraz spojrzeć w przyszłość aby pokazać jak technologie mogą zmienić nasz świat w ciągu następnych 10 lat!

- Netcamp już 10 lat inspiruje ludzi IT nie tylko w Szczecinie, gdzie rozwijamy największa społeczność technologiczno-startupową w zachodniej Polsce. Wierzymy że „Dolina Krzemowa” to stan umysłu więc budujemy ją w głowach ludzi promując dzielenie się wiedzą, współpracę i networking. W nowym roku czekają nas też duże wyzwania jak wyszkolenie „100 programistów dla Szczecina” czy nowe działania wspierające startupy w regionie – mówi Maciej Jankowski, twórca spotkań i Prezes Fundacji Netcamp

Jubileuszowe Spotkanie Netcamp odbędzie się 19 grudnia w godz. 18-21 w szczecińskim Multikinie. Aby wziąć udział w wydarzeniu wymagana jest rejestracja. Partnerem strategicznym Spotkań Netcamp jest Miasto Szczecin. Sponsorami urodzin są Consileon i Global Logic. Po prezentacjach zapraszamy na tort, branżowe rozmowy przy piwie oraz afterparty.

Zapisz się na wydarzenie


Źródło: Patronat DI
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag patronat DItag Netcamp
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  

idealdesign.pl - meble designerskie
Serwisy specjalne: