Ponad 100 przedsiębiorców walczy o wejście do półfinału programu UPC Polska THINK BIG: Grow Smarter

08-07-2019, 21:11

Zakończył się nabór do programu UPC Polska THINK BIG: Grow Smarter. Do tegorocznej, już VI edycji zgłosiło się ponad 100 przedsiębiorców i innowatorów społecznych, którzy tworzą rozwiązania w oparciu o nowe technologie. Spośród nich jury wybierze 18 półfinalistów.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Zgłoszenia do programu THINK BIG: Grow Smarter można było nadsyłać w dwóch kategoriach biznesowych: THINK CUSTOMER, THINK TRANSFORMATION oraz jednej kategorii społecznej THINK SOCIAL, której wyłącznym partnerem jest Fundacja Polskiego Funduszu Rozwoju.

Łącznie, do programu zgłosiło się ponad 100 przedsiębiorców, którzy oferują rozwiązania odpowiadające na wyzwania transformacji cyfrowej i te związane z problemami społecznymi.

Spośród wszystkich nadesłanych rozwiązań, jury wyłoni 18 rozwiązań – po 6 z każdej kategorii. Zrobi to do 22 lipca. Następnie, na przełomie lipca i sierpnia odbędzie się faza półfinałowa, w której zostanie wybranych 9 startupów. Ich przedstawiciele wezmą udział w Gali Finałowej, w trakcie której zostaną ogłoszeni zwycięzcy każdej z kategorii. 

Ponadto, jury wraz z Fundacją Digital Poland przyzna również nagrodę korporacji, która odznaczyła się najbardziej inspirującą transformacją cyfrową. Pula nagród finansowych tej edycji to 105 tys. zł – zwycięzca każdej kategorii otrzyma 35 tys. zł. Dodatkowo, zwycięzcy kategorii biznesowych otrzymają możliwość pilotażowego wdrożenia swojego rozwiązania we współpracy z jednym z partnerów programu oraz możliwość znalezienia się w raporcie „TOP 40 Enterprise Tech. Technologie, które zmieniają korporacje” przygotowanym przez The Heart i UPC Polska THINK BIG: Grow Smarter.

Źródło: UPCSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać
  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2022 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.