Apple Facebook Google Microsoft badania bezpieczeństwo patronat DI prawa autorskie serwisy społecznościowe smartfony

Polskie ePłatności Online lubią się integrować

04-01-2019, 20:44

Polskie ePłatności Online podpisały umowę partnerską z właścicielem platformy z usługami w modelu otwartym SaaS. Równolegle realizowana była integracja i partnerstwo z drugą inną firmą. Wkrótce dowiemy się, jakie owoce przyniesie współpraca podmiotów.

Przedmiotem pierwszej umowy z IAI S.A. jest obsługa przez Polskie ePłatności Online bezgotówkowych transakcji na platformie iDoSell. Wdrożenie dotyczy sklepów internetowych budowanych przez IAI S.A. Natomiast w przypadku GOshop integracja systemu płatności Polskich ePłatności Online oferowana jest klientom platformy w ramach zakupionego oprogramowania.

Wojciech Żyłkiewicz z GOshop deklaruje, że w przypadku współpracy z Polskimi ePłatnościami Online, klienci otrzymują 1,49% stałej stawki na płatności dla polskich przelewów i kart płatniczych w walucie PLN na start. Mogą przyjmować płatności w swoim sklepie GOshop od klientów z całego świata. Obecnie mają więc dostęp do szybkich płatności w ponad 160 walutach i w ponad 30 metodach (np. polskie przelewy pay-by-link, BLIK, MasterCard, Visa, American Express, Diners Club, JCB, Discover, Apple Pay, iDeal, Sofort i inne).

Zespół Polskich ePłatności realizuje kolejne wdrożenia, o których informować będzie zapewne już niedługo.

Źródło: Polskie ePłatności


Aktualności | Porady | Gościnnie | Katalog
Bukmacherzy | Sprawdź auto | Praca
biurowirtualnewarszawa.pl wirtualne biura w Śródmieściu Warszawy


Artykuł może w treści zawierać linki partnerów biznesowych
i afiliacyjne, dzięki którym serwis dostarcza darmowe treści.

              *              Ostatnie artykuły:

fot. Petronasfot. Sophosfot. Freepikfot. Freepik