Polski startup może zasilić 50 tys. dolarów! Wystarczy, że oddasz swój głos

09-04-2019, 23:48

Internauci zadecydują do kogo trafi 100 tys. dolarów dofinansowania w kolejnym etapie konkursu Chivas Venture. Na swojego faworyta będzie można oddać głos między 9-30 kwietnia 2019 r. Wśród zabiegających o głosy internautów jest również polski startup clean-techowy.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Przez najbliższe trzy tygodnie polski startup Syntoil, zwycięzca czwartej polskiej edycji Chivas Venture, konkursu dla firm zaangażowanych społecznie, będzie walczył o poparcie internautów w rywalizacji o dofinansowanie z puli miliona dolarów. Zmierzy się on z dziewiętnastoma firmami z całego świata. W pierwszym etapie rywalizacji, pomiędzy finalistów zostanie rozdzielone 100 tys. dolarów. Projekt, który zbierze najwięcej głosów internautów otrzyma 50 tys. dolarów, natomiast kolejnych pięć startupów może liczyć na dofinansowanie w wysokości 10 tys. dolarów. Pozostałe 900 tys. dolarów jest w rękach jury, które 9 maja w Amsterdamie zadecyduje, który ze startupów zostanie globalnym zwycięzcą Chivas Venture.

Dlaczego warto poświęcić chwilę i zagłosować na polskie rozwiązanie? Co roku, na świecie powstaje ponad 1 mld zużytych opon. Obecnie większość z nich jest spalana w cementowniach, choć można by wszystkie ponownie użyć do produkcji gumy. Dotychczas stosowane, tradycyjne sposoby utylizacji opon powodują, że do atmosfery emitowane są niebezpieczne opary, pyły i związki chemiczne. Syntoil znalazł sposób na rozwiązanie tego problemu, który ma zarówno zbawienny wpływ na środowisko, jak i jest finansowo opłacalny dla przemysłu gumiarskiego. Firma opracowała proces, gdzie odpady gumowe przetwarzane są na sadzę, olej i gaz, które można wykorzystać ponownie do produkcji gumy.

Głosy internautów mogą na zawsze zmienić bieg ich działalności. Głosowanie startuje 9 kwietnia i potrwa do 30 kwietnia, do północy. Na polskie przedsiębiorstwo można oddać głos na tej stronie.

Źródło: SyntoilSprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać


  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.