Polska premiera systemu Sage ERP X3

18-05-2011, 19:02

Firma Sage sp. z o.o., producent i dostawca oprogramowania wspomagającego zarządzanie dla sektora MSP w Polsce, rozszerza ofertę swoich produktów o zaawansowany, międzynarodowy system ERP dla średnich i dużych przedsiębiorstw - Sage ERP X3.

Sage ERP X3 to kompletny, zintegrowany i działający w sieci system ERP firmy Sage. Łączy w sobie narzędzia analityczne i sprawozdawcze, narzędzia do kontroli finansowej, księgowej i zarządczej. Wspiera zarządzanie wszystkimi obszarami działalności firmy: od produkcji, przez zakupy i sprzedaż, CRM, do stanów magazynowych. Usprawnia wymianę informacji pomiędzy partnerami w biznesie, w tym między klientami, dostawcami i podwykonawcami. Ma szeroki zakres funkcjonalności, wsparty systemem obiegu dokumentów i narzędziami Business Intelligence. Może być wdrażany w różnych systemach operacyjnych oraz korzysta z różnych baz danych, oferując niespotykaną elastyczność. Jest w pełni zintegrowany z pakietem MS Office.

- Wprowadzamy na polski rynek sprawdzone na świecie rozwiązanie ERP wspomagające zarządzanie przedsiębiorstwem. Jest ono dedykowane przede wszystkim dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwom, które poszukują przystępnych i łatwych w obsłudze rozwiązań. Sage ERP X3 może zaspokoić najbardziej złożone wymagania biznesowe. Świetnie sprawdza się zarówno w firmach o rozproszonych lokalnych strukturach organizacyjnych, jak również rozległych przedsiębiorstwach z międzynarodowymi centralami. Już dziś obsługuje 11 wersji językowych i legislacji oraz wiele walut. Łączy w sobie wszystko, co decyduje o wydajności firmy – powiedziała Elwira Sokołowska, Prezes Zarządu Sage sp. z o.o. z okazji polskiej premiery systemu Sage ERP X3.

Obecnie ponad 3 tysiące przedsiębiorstw w 53 krajach korzysta z systemu Sage ERP X3.

- Jego innowacyjny sieciowy interfejs użytkownika pozwala na personalizację do własnych potrzeb. Operacje na krytycznych procesach oraz kluczowe dane mogą być dostępne dokładnie w takiej formie, jakiej wymaga użytkownik, co usprawnia całokształt działalności – wyjaśnił Paweł Giziński, Sage.

Sage ERP X3 jest oferowany i wspierany bezpośrednio przez firmę Sage, a także na świecie, wdrażany przez sieć partnerów biznesowych Grupy Sage.


Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
Tematy pokrewne:  

tag Sage ERP X3tag Sagetag ERPtag aplikacje biznesowe
  
znajdź w serwisie

RSS  

RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy