Polska drukarnia internetowa rusza na rynek niemiecki

25-05-2011, 17:56

Internetowy oddział drukarni Poligrafia D&N umocnił się na rynku krajowym i wychodzi ze swoją nową ofertą na rynek niemiecki, gdzie otwiera oddział za 40 tys. zł.

Czas zwiększonych wydatków zbliża się nieubłaganie.

>> Sprawdź konto z kartą otwartą na dzisiaj <<

0 zł za prowadzenie rachunku, użytkowanie karty debetowej i wypłaty gotówki!


Istniejący od kwietnia serwis Caffeprint.de jest spółką GmbH, niemieckim odpowiednikiem Sp. z o.o. Oznacza to, że zachodni sąsiedzi korzystają z firmy działającej na terenie ich kraju i w tamtejszym systemie prawnym.

- W branży drukarskiej działamy od 18 lat, w trakcie których wypracowaliśmy optymalne metody realizacji zamówień i wyposażyliśmy naszą drukarnię w nowoczesny sprzęt, który pozwala na redukcję kosztów i przyspieszenie procesu druku. Zależy nam na udowodnieniu, że polskie firmy oferują usługi na najwyższym poziomie i mogą z powodzeniem konkurować z zachodnimi przedsiębiorstwami – mówi Daniel Nowaczyk, właściciel Caffeprint.

>> Czytaj też: Na co uważać, gdy wybieramy drukarnię online?

Caffeprint jest jedną z kilku firm na polskich rynku, oferujących możliwość składania zamówień online przez całą dobę, siedem dni w tygodniu i pełnego monitoringu procesu ich realizacji. Oznacza to, że klient kontroluje swoje zlecenie począwszy od przygotowania i akceptacji projektów do druku aż do dostawy door-to-door.

Zapytaliśmy o główny cel na przyszłość. Przede wszystkim rozwój funkcjonalny systemu, aby proces zamawiania był pewny i bezpieczny dla klienta oraz kolejne kraje niemieckojęzyczne (Austria, Szwajcaria) w dalszej perspektywie (około roku) Anglia, Francja, Benelux - tłumaczy Daniel Nowaczyk.

Otwarcie spółki w Niemczech to kapitał zakładowy w wysokości 12500 euro, koszt firmy pośredniczącej w kontakcie z urzędami oraz notariuszem (ok. 1500 euro) i dostosowanie strony internetowej, przebudowa bazy danych oraz tłumaczenia (koszt 40 tys. zł).



Sprawdź, który bank może zaproponować Ci najtańsze kredyty gotówkowe, najlepsze kredyty hipoteczne, kredyty dla firm, bezpłatne konta osobiste, konta firmowe czy najlepiej oprocentowane lokaty >>
Przepisy na coś słodkiego z kremem Nutella
To warto przeczytać






fot. Kaspersky


  
znajdź w serwisie


RSS - Wywiad
Wywiad  
RSS - Interwencje
RSS - Porady
Porady  
RSS - Listy
Listy  
Jak czytać DI?
RSS
Copyright © 1998-2021 by Dziennik Internautów Sp. z o.o. (GRUPA INFOR PL) Wszelkie prawa zastrzeżone.